Miera māksla

  Forums   Konsultanti   Mums patīk   Video   Diskusijas   Semināri   Enrico skola   Jautājumi   Sekotāji   Reģistrēties   Par mums

Forums / / Dēmonisms un slepenās lietas

+ Pievienot rakstu


Dēmonisms un slepenās lietas

Marts prieks manis sākās relatīvi mierīgi, bet ar pārmaiņām. Galu galā es varēju droši sākt domāt par dzīves veidošanu un visu kas tam nepieciešams. Pavisam drīz arī nāca piedāvājumi un arī garīgi paskaidrojumi par tuvāko nākotni. 

Garīgajā pusē gan iekrita acīs ka īsti nekas nenotiek, kā arī pieauga bailes tieši no saviem gariem. Liels pārsteigums bija, kad man atkal prasīja vai es vēlos nomirt. Atbildēju jā, un kā atkal, nekādas reakcijas, vienīgi drīz man pateica, ka mani konkrētā dienā notrieks kravas auto. Tā diena pienāca un es jau biju mājās, vēl teicu, ka re, nekas man nenotika, bet atbilde ka jāgaida vakars. Izrādijās, ka tā ir pārnesta nozīme, izteiciens, reālam notikumam.

Vēl kāds pārsteigums, ka ejot guļot pēkšņi man pieteica viesus, tie bija citplanētieši, tie paši savējie pelēķi un tagad jutu, kā viņu enerģija saplūst ar manējo un izveidojas jauns tēls, pazīstamie, Vīri Melnā, (Men in Black). Par viņiem ir daudz dzirdēts, visādas teorijas. Tad aizmigu un sapnī redzēju vienu no aģentiem, un es strādāju ar viņu, lai atklātu noziedzīgu finansu shēmu. Ietverot noziedzinieku atmaskošanu, kas viss bija diezgan stresaini. Bet jutos ļoti pacilāti un ļoti lepns par sevi. Tad kā persona, kas sadarbojās es dabuju daļu no noziedzinieku mantas sev, tad es jau jutos kā karalis. Tā ir neizsakāma sajūsma ko ieguvu par darbošanos tādā līmenī. Galu galā tas viss saistijās arī ar reāliem dzīves notikumiem, par kuriem mani pat, sapņos, instruējas tētis.

Tagad viss atkal atgiezās pie dēmonisma, izdevās parunāt ar šo enerģiju sevī, teica, ka jūtas labi un negrib iet prom, par ko gan es nepiekrītu. Problēma, ka tas rada manī bojātu elementu, liels dusmīgs vīrietis, kurš nobeigs visus savus pretiniekus, tagad cenšos attīrīt šo elementu. Nāk izpratne par civlēcisko dēmonismu, ir tā, ja garam ir kāds kods ar dēmonisku saturu, tad dzimstot, tad kļūst fizisks, cilvēka, ķermenis, ka'sūklis uzsūc visu dēmonisko un atdzīvina to . Sanāk ka civlēki ir tādi kā dēmonisma šūpulīši, izpaužas tas kā vienaldzība, kas beidzas destruktīvi un pati destruktivitāte. Līdz ar to vesela kaudze briesmīgu jūtu un slikti nodomi, un tāpēc cilvēki cieš, jo viņiem ir jācieš.

Vēl arī mani palaida cauri vārtiem uz augšu, tur redzēju pilsētu mākoņos, ar marmora būvēm, tornīši un celiņi mākoņos un tālumā kaut kāda planēta, vai kas cits. Bet jutu retinājumu, kas rodas no turienes, priecīgā pacilājošā starojuma, jaucoties ar dzīvē esošām negatīvajām pieredzēm, galu galā jūtu retinājumu, kas ir neizturami. Tā arī pie manis nāk kaut kādi brūnos mēteļos gari, viņi neļauj dzīvot, visi bāž atpakaļ bezcerībā, taisa tiesas un tā. Vispār nogurums ir liels, vismaz reālās dzīves notikumi iet uz priekšu. 


   Autors : Māris
   Mani raksti [ 121 ] ->

   Datums : 2016-03-17 18:07:38

Mums patīk              1204Komentāri
 Reģistrējies, lai komentētu!

Reģistrējies, lai komentētu!


Inta

Datums : 16/03/21 02:32        Lasīt vairāk ->

Inta T
Tagad arī es pajautāšu - tu nopietni, vai joko??? Man, protams, nav nekas pretī, ja mani nosauc par mērkaķi ) , bet, ja godīgi, par Jēzu mani nosauc pirmo reizi )))) Ja tu tomēr atļausies stāstīt kaut ko, man laikam tik lielu kaitējumu nenodarīsi....
Jauku tev dienu, pūķīt!!!

Datums : 16/03/20 10:18        Lasīt vairāk ->

Gints
:o))))
Panda 3 arī visu filmu domāja, kas viņš ir līdz beidzot "pieleca" :o)))

Datums : 16/03/20 06:01

Māris
:) Beidzot
un man pat sajauca manas rases, vispār es esmu plejādietis.

Datums : 16/03/20 05:53

Māris
Izlasi manu komentāru ^

Datums : 16/03/19 08:11        Lasīt vairāk ->

Māris
Veči un vecenes! Viena liela lieta kas man jums jāsaka. Kā šodien noskaidrojās, tad es nemaz nedrīkstu jums stāstīt lietas. Viens iemesls, ka pa kluso mana plejādiešu daba te visu grib saspridzināt gabalos, jo pēc turienes uzskatiem, te dzīvo pašnāvnieciski mērkaķi, otrs iemesls, mana info var jums kaitēt, tāpat kā tas bija ar Jēzu.

Datums : 16/03/19 08:10        Lasīt vairāk ->

Inta T
Zinu, ka tas izklausīsies naivi un kaitinoši, bet tu tieši tāds kā esi mani fascinē. Nezinu, kas tie par dēmoniem, nesaprotu kā tu jūties...tikai gribēju pateikt, ka kādu dienu ļoti ceru tevi satikt klātienē...vnk neatņem man šo iespēju...

Datums : 16/03/18 11:23        Lasīt vairāk ->

Inta T
Un ja tu saki - NĒ-e, tad arī nerunā par kaut kādām sajūtām, ka tevi nesaprot, vai ka esi citāds...tu nemaz negribi, lai tevi saprot. Kā tu vari atrast tos, kas tevī ieklausās, ja nepiedalies...man tu esi interesants, ļoti. Bet es jau nekādi nevaru tevi satikt...jo tev nav laika - jācīnās ar dēmoniem!!!
Datums : 16/03/19 07:58

Inta T
Kāpēc tu domā, ka pārējiem nav tādi paši neiejūtīgi dēmoni. Man varbūt ir vairāk kā tev un es tev viņjus visus gribu parādīt:)))))))) tu vismaz saprastu
Datums : 16/03/19 07:44

Māris
Ne-e! Daudzi nezin, betans gars mēdz būt nedaudz neiejūtīgs, tāpat arī es. Jūs jau tāpat iztiksiet bez manis.
Datums : 16/03/19 04:47

Inta T
Man ir ideja!!! Atbrauc (ja vēl neesi pieteicies) uz smieklu dienas ballīti. Tur, pirmkārt, būs jautri, otrkārt, būs daudzi ar dēmoniem:)) un es varēšu tevi satikt. Šobrīd plānoju tur doties

Datums : 16/03/19 01:09

Inta T
Kā var pieļaut kļūdu kādu gribēt satikt...turklāt tik interesantu būtni:)))) turklāt mēs visi kļūdamies...ļauj taču man arī...
Datums : 16/03/19 01:02

Māris
Tu pieļauj lielu kļūdu.
Datums : 16/03/19 10:29

Māris
Man tāpat nav mājas, esmu bezpajumtnieks. Mājās mani ienīst tieši par to ka nedzīvoju normālu cilvēku dzīvi. Tumši mākoņi jau nāk pār kalniem, mana mentālā puse to ilgi vairs neizturēs.

Datums : 16/03/18 03:35        Lasīt vairāk ->

Māris
Es jau ieklausos, darbības paliek pie manis. Iemesli ir lieli un neatklājami. Ko jūs tur vispār gribat panākt.
Datums : 16/03/19 04:50

Kristaps
Es domaju Monvids saka pareizi butu labi ja tu varetu taja ieklausities !
Datums : 16/03/18 07:37

Māris
Vakar parunājos ar pūķi, var just ka arī viņā tas ir. Bet arī nav brīnums, ka viņš palicis pelēks, ar kādreiz dzīvojis uz zemes un tā.
Tas sviests kas te notiek. Sūds ne dzīve, nav brīnums, ka pakluso meklēju veidus kā nomirt ātri. Kam tas vis bija vajadzīgs. Viss šitas velkas tik ilgi, man nav dzīves man nekā nav, tikai tie murgi. Tik skaties, kas atkal būs izdomāts par vājprātu, vairs mani nepārsteidz, ka manām smadzenēm ir tāda tipa problēma, konstruē fraktāļus, bet ar pauzēm, melniem plankumiem savienojumos.

Vēl kas, nebija saprasts, bet tur iepriekšējā dzīvē daudz zināja par Zemi un galu galā tur izveidojās naids pret šo vietu. Nu tad ik pa laikam tas viss atnāk uz augšu. Liela bezjēga, kāpēc tā viss notiek man nav saprotams.

Datums : 16/03/18 12:35        Lasīt vairāk ->

Kristaps
Nu ka teiksi veiksmi tev :)
Datums : 16/03/18 06:50

Inta
Vienīgam kam tevi ir jāsaprot,ESI tu pats, un tikai tad tevi citi sapratīs!
Datums : 16/03/18 05:35

Māris
es jau 25 gadus gaidu un sēžu šitajā sūdu bedrē. Un tas viss tāpēc, ka kāds negrib saprast, mani.
Un es zinu ko esi izvēlējies, piesardzības ceļš, bet man ir potenciāls, tikai tas nekam netiek izmantots, viss kaut kādai bezjēgai.

Datums : 16/03/18 03:18

Māris
Man ir apnicis gaidīt
Datums : 16/03/18 03:13

Kristaps
Dazhreiz nevaru saprast tu runa tieshi vai tu joko :) Es ari agrak ta jutos domaju ka nomirt jo dzive sheit uz zemes likas garlaiciga un nekam nederiga, jo man ari nav nekadas dzives tagad bet ir jau citas velmes, velme dzivot kaut ko radit, atklat, piedzivot un es saprotu man tikai japacieshas japagaida lidz viss saksies :) un tas viss atnaca tikai tapec ka ir shis bridis ka man nav neka:) bez vinja es nebutu izmainijies uz to ko velos jo ikdienas dzive nav viegli atrast to ko tev vajag jo nav laika, apkart pilns ar cilvekiem ar saviem uzskatiem ko megina tev uzspiest u.t.t. Un es negribetu iesprust uz zemes par pashnavibu :)
Datums : 16/03/18 01:29

Closed account
Nopietni vai pa jokam?

Datums : 16/03/17 11:52        Lasīt vairāk ->

Closed account
Cik zinu, tad līdz 09.09.2016 notiekās ļoti aktīva "tīrīšana".No Taviem rakstiem, lai vai cik dīvainīgi tie neliktos dažreiz , nāk liela labestība! Paldies, Tev, par to!

Datums : 16/03/17 11:33        Lasīt vairāk ->

Kristaps
Forsh stasts ! Pa lielam man nav pretenziju cilveka demonismam. Man demonisms neatnjemama sastavdala ka inj un jan, man patik tas. Agrak es no ta ljoti baidijos. Zhel tikai ka visi saka ka demonisms ir slikti bet kapec? kas vinji tadi lemt kas slikts kas labs? tas tik mans skata punkts katram savs

Datums : 16/03/17 11:31        Lasīt vairāk ->

Inta T
Tu esi super!!! Parasti cilvēki nerunā par saviem dēmoniem...

Datums : 16/03/17 10:43        Lasīt vairāk ->

Sanita
sveiks, tu minēji ka centies attīrīt to dēmonisko enerģiju, kā tu to dari? un ko tu darīji kad tev izdevās ar to parunāt? prasu jo pašai interese un vajadzība

Datums : 16/03/17 07:40        Lasīt vairāk ->

Māris
Tad jau kaut kādas traumas arī būs.
Jā labāk ar kaut kādiem gariem parunāties.

Datums : 16/03/17 09:10

Sanita
man ir tā ka man patīk mans klusums, ja kāds to manu klusumu iztraucē tad es tākā pat nevaldu pār sevi, es palieku nikna un pati es ļoti pārdzīvoju ka man uznāk tādi niknumi, man tā gribās no tiem tikt vaļā, jo no tiem jau cieš tie paši tuvākie
Datums : 16/03/17 08:53

Māris
runāt ir interesants veids kā pie tās nokļuvu, jāsajūt, vajag kaut ko kur tā dzīvo un tad vilkt augšā, it kā iet iekšā, un tad vienkārši runā ar to. Tā tīrīšanās, nu jā, tas varētu būt grūti. Vismaz ir jāapzinās kā tas darbojos,ko iespaido, visu sajūtu, apziņas līmenī. Galvenais neticēt tam visam, tiem uzskatiem. Var but diezgan mokoši, smagums uz prātu un vēl tur visādas riebīgas sajūtas, liela slodze un tā. Es pat nezinu, vajag kādu garu un tad jā berzīs diezgan nelabi, ja būs dziļi.
Datums : 16/03/17 08:27