Miera māksla

  Forums   Konsultanti   Mums patīk   Video   Diskusijas   Semināri   Enrico skola   Jautājumi   Sekotāji   Reģistrēties   Par mums

Forums / / Ūdensbūtnes

+ Pievienot rakstu


Ūdensbūtnes


Man nekad nav bijusi interese par tādiem citplanētiešiem (vienīgais par Dievu kā Augstāko vai Augstāko saprātu ... nu, nezinu, kā pareizi un garīgiem skolotājiem - apmēram tādiem kā T. Mikušinas Sirius mājas lapā) ... bet, nu klausoties Jūsu čenelingus, arī radās drusku interese ..

Vakarvakarā pirms gulētiešanas domāju, ka varētu sapnī man arī parādīt kādu dvēseles aspektu vai kā citplanētieti vai pavadoņus, vai vispār kā aspektu ... Nezināju jau laikam, ko īsti noformulēt.

Aizveda mani sapnī atpakaļ uz iepriekšējo darba vietu, kur daudz emociju, radošās enerģijas ... un viss kas tāds nozīmīgs atstāts/pieredzēts. Jāsaka, ka ik pa laikam tur sapnī atpakaļ nonāku, strādājot un izjūtot to pašu satraukumu, kādu izjutu toreiz ... Bet, nu šoreiz citādāk, kā parasti. Skatījos, kā tur mainījies. Bet, ne tā mainījies, kā patiesībā (jo esmu tur bijusi arī nesen realitātē), bet kaut kāds tāds zaļganīgs viss, kā ar zaļām sūnām apaudzis, tukšs un kluss, bet gaišs. Hmm ... tad šīs bildes kaut kā nemanot bija nomainījušas citas:

.. pēkšņi atrados kaut kādā baseinā. Tādā dīvainā ar zaļganīgi krāsotām sienām un grīdu. Smieklīgi, ka krāsotas sienas, baseinā taču parasti ir flīzēts viss.. Tāds neliels baseins, pilns ar ... nu lūk, neatceros, vai cilvēkiem, vai citādām būtnēm. Manu* uzmanību piesaistīja viens onkulis. Dīvaina izskata: tāds padrukns, uz gadiem ... nu, labākajos gados, teiksim tā (spriežu pēc krunkām uz sejas). Dīvaini bija tas, ka viņam uz sejas bija virs deguna uzsiets tāds kā lakatiņš no ūdens pērlītēm, savērtām uz diedziņiem, kas kā bārkstis brīvi kārājās, aizsedzot seju. Tādēļ neredzēju seju zemāk par acīm. Ādas krāsa bija kā gaiši zili violetīga vietām ... un caurspīdīgas, gaiši zilganīgas spuriņas pie galvas laikam arī bija. Tāds ūdeņains iespaids katrā ziņā. Onkulis aizdomīgi paglūnēja apkārt, uz manu pusi, un aizgāja baseina virzienā. Neko vairāk par viņa galvu neatceros.

Tam sekoja cita kompānija. Šie neslēpās, aizsoļoja ļoti jau nu svarīgi, tieši un mērķtiecīgi iesoļoja baseinā, visi reizē, kā pēc komandas. Izskatījās ne-skaisti (nē, nu galīgi jau nu ne tādi, kā garīgie skolotāji T. Mikušinas mājas lapā :)) ... Viņi bija ļoti slaidi, kā izstiepti, kaut dažāda garuma (kopā kādi 5), mugurā ļoti gluda materiāla, pieguļoši tērpi, kā zuša āda, ar garām piedurknēm un bikšu starām, kā zemūdens peldētājiem. Caurspīdīgas, gaiši zaļganzilas spuriņas pie ausīm, rokām, uz muguras varbūt, neatceros. Kā plezniņas plaukstu vietā. Viss ārkārtīgi slaids/izstiepts. Āda - ūdeņaina, ļoti gluda, zilgani-zaļgana, gaiša. Sejas briesmīgas: deguns kā ne deguns, kaut kā kopā saistīts ar muti, kurā varēja manīt asus zobus, kā asakas kādas ... Un, vēl kaut kādi kā caurspīdīgi apmetņi viņiem bija.

Nu, vispār, mans prāts no šiem nošokējās: "Kas tie tādi? Kāpēc? Ko te dara? " ... un, pamodos. Tāds smieklīgi reālām sajūtām piepildīts sapnis.


* Mans - ne es kā es (Ingrīda), arī ne kāds astrālais veidojums. Tikai acis ar apziņu, ka vēro, redz un konstatē no jebkura telpas punkta. Un, no redzētā jeb ar redzēto saistītas, tam pakārtotas izjūtas/sajūtas.

Nu lūk, laikam pirmā reize, kad sastopos ar dīvainākiem radījumiem, kā cilvēkiem (nu, no cilvēka puses raugoties, dīvainākiem radījumiem) ... Nesaprotu, kas man tika parādīts - kāda fantāziju pasaule, vai tajā ir arī kas no realitātes, vai tāda veida ūdensbūtnes arī eksistē? Man pašai ar ūdeni attiecības kā kaķim, ja neskaita, ka siltā/karstā vannā varu gulēt stundām ilgi.Pievienotās bildes

   Autors : Closed account
   Mani raksti [ 2 ] ->

   Datums : 2017-02-28 04:36:49

Mums patīk              464Komentāri
 Reģistrējies, lai komentētu!

Reģistrējies, lai komentētu!


Closed account
Kas tas par sviestu?

Lūdzu dzēst debīlu ar Ingrīdas Šahtas profilu.

Ingrīda Šahta esmu es un tēma ir mana (jau pasen rakstīta), kā arī bilde.
Ja, es ilustrētu šo tēmu, tad tās būtnes izskatījās gana interesanti, bet ne jau pēc citplanētiešiem.

Datums : 17/02/28 06:49        Lasīt vairāk ->

Closed account
Sveika, vārdamāsiņ
Mums pat sapņi vienādi
Priekā!
Bet kas ir "debīli"?

Datums : 17/02/28 10:27

Closed account
No blakustēmas skaidrojuma par dvēseles aspektiem laikam labāk saprotu, kāpēc man tā iepriekšējā darbavieta tika rādīta, pie kam ar sūnām apaugusi. Tā bija manas dvēseles aspekta izpausmes vieta, šobrīd manai esošajai pasaulei jau vairs neesoša, zūdoša, drūpoša, kaut citiem tā pasaules vieta turpina dzīvot un mainīties, jo viņi tajā atrodas tagadnē. Un, tas (es) bija nedaudz kā cits cilvēks, pēc tam sekoja cits un tad atkal cits posms un tagad sācies vēl cits ... Tā apmēram man arī likās šīs daļas sapnis no rīta, kad pamodos.

Par tām ūdensbūtnēm, es tiešām ticu, ka varētu atrast arī attēlus, jo tās bija nekad neredzētas, bet tik reālas likās .. kā kādā paralēlajā pasaulē tepat uz Zemes varētu būt.

Datums : 17/02/28 04:41        Lasīt vairāk ->

Velta
Ir tādas būtnes. Tikai cilvēki visus vēl nav uzzīmējuši. Un var būt nelielas atšķirības izskatā ko apraksta, jo ja es un Tu skatāmies uz vienu objektu, man šķiet viņam lielas acis, Tev savukārt cita vērtību sistēma un saki, kā objektam mazas acis utml. Bet pārējie to uztver vēl pēc citiem saviem priekšštatiem .
Forši.

Datums : 17/02/28 03:11