Miera māksla

  Forums   Konsultanti   Mums patīk   Video   Diskusijas   Semināri   Enrico skola   Jautājumi   Sekotāji   Reģistrēties   Par mums

Forums / / Iziešana no ķermeņa

+ Pievienot rakstu


Iziešana no ķermeņa


   Autors : Liene
   Mani raksti [ 2 ] ->

   Datums : 2017-06-05 11:05:57

Mums patīk              1024Komentāri
 Reģistrējies, lai komentētu!

Reģistrējies, lai komentētu!


Inese
He,he. Jā trīs bija arī man. Tas trešais bija neatkarīgi no manis. Tas manī ienāca caur vienu ķermeņa pusi. Fiziski to sajutu.

Datums : 17/06/20 02:24        Lasīt vairāk ->

Matt
Hay. Varu piemetinat ka miršana un iziešana no ķermeņa pieredzes ziņā ir viens un tas pats. Bet iziešana no ķermeņa meditācijas laikā mēs joprojām ķermeni uzturam pie minimālas dzīvības tik daudz lai saglabātu informāciju un saikni starp fizisko un enerģētisko.

Savkārt par tiem trīs kas iziet nav bijusi tāda pieredze ir bijis tikai ka es kā vērotājs vēroju ev... dvēsele dodās kkur citur.. un fiziskaia tur guļ un dvēsele aiziet prom un tad es sasmējos jo es biju tas pats kas gan devās prom gan vēroja gan gulēja. Jo visos trijos bija mana apziņas daļa.

Savelkot kopā galus pieredzēji jaunu apziņas atvēršanos un jaunu slieksni nākošiem procesiem

Datums : 17/06/05 08:01        Lasīt vairāk ->

Ieva Laimīgā
Paldies, Matīss par komentāru, pirmie vārdi ir atslēga bailēm no nāves!
Datums : 17/06/10 11:53

Māris
un vai tas ka aizver acis un gandrīz redz citas vietas arī ir astrāla ceļošana? Vēl ir interesanta sajūta kad skatās uz saules gaismu.
Datums : 17/06/06 09:54

Liene
Es arī atcerējos to tavu stāstu "Pag, viņš vēl nav aizmidzis"
Es arī gāju gulēt, kad tas notika. Un pirmajā reizē nodomāju, kas notiek, ja nu pa īstam mirstu. Tie visi 3 saiet kopā un atpakaļ. Pēc brīža atkal lien ārā. Tad ilgāk pavēroju, kas notiek, un tad atkal tā doma, ka tā sajūta ir pārāk īsta, ja nu aizeju pavisam.

Datums : 17/06/06 10:36

Liene
Pirmās pieredzes laikam ir visdīvainākās. Nevar saprast, kas notiek. Domāju, ka man kaut kāds šizo gars, ka iznāk neviens viens, bet viens, kas ir 3 daļās.

Datums : 17/06/05 11:35        Lasīt vairāk ->

Liene
Interesanta mums visiem tā būtība. Katram arī tās pieredzes dažādās formās atnāk. Sevi iepazīt var bezgalīgi.
Datums : 17/06/07 04:59

Oskars Aniņš
Man ir bijis tā, ka vienlaicīgi sevi apzinājos kādos sešos dažādos telpas punktos. Viens ka guļu gultā, otrs - skatos kā es tur guļu, trešais - atrodos kāpņu telpā un skatos uz kāpnēm, ceturtais - redzu, kaut kādus čuvakus kas groza spoguļus, piektais - kaut kā to visu vēroju no malas un sestais - sēžu un brīnos par visu to ko daru redzu un jūtu
Datums : 17/06/07 12:47

Kaspars Kalniņš
+/- līdzīgas sajūtas kad nomirst vai astrāli ceļo. Kad nomirst ir pinīga sapratne, ka fiziskais ķermenis ir pārstājis būt dzīvs un sirds vairs nedarbojas(Vienreiz tā bija 2012.gadā, bet es izvēlējos atgriezties uzreiz sirds sāka pukstēt atkal). Bet kad astrāli ceļo, tad fiziskais ķermenis ir visu laiku dzīvs un aktīvs, to var jebkurā brīdī sajust un atgriezties tajā atpakaļ, tāpat arī ja astrāli ceļojot ķermenim pēkšņi būs nepieciešams ar apziņu būt atpakaļ, momentā ievilks atpakaļ.

Datums : 17/06/05 11:28        Lasīt vairāk ->

Kaspars Kalniņš
Hehe, man tik sapņu vai ārpus ķermeņa tēmu padod
Datums : 17/06/05 09:00

Andris Ciekurs
Patīk, kad Kaspars sāk stāstīt ^^
Datums : 17/06/05 02:27

Vasilijs
Man bija tāda sajūta itkā biezai sfērai eju cauri kā ķīselis ejot no ķermeņa ārā.bet bija prieks un liela intrese par to kas būs tālā!

Datums : 17/06/05 11:27        Lasīt vairāk ->

Kaspars Kalniņš
Tur ir tā, ka mums ir vairāki enerģētiskie ķermeņi un atkarībā no tā uz kuru telpu/dimensiju notiek atdalīšanās attiecīgi tiek noņemti citi ķermeņi. Jeb to var pateikt šādi. Ar apziņu esam enerģētiskajā ķermenī, kur savukārt enerģētiskais ķermenis ir fiziskajā ķermenī un katra no šīm ķermeņa daļām ir nepieciešama lai vadītu nākamo daļu, bet tos visus katrā telpā/dimensijā var uztvert kā zemūdens skafandrus, kurus izmantojam, lai attiecīgajā dimensijā ar savu apziņu varētu ielūkoties. Kaut kā tā Ļoti super, ka tu uztvēri vairākas atdalīšanās. Bailes ir daļa no pieredzes, bet varu pateikt no savas pieredzes nav ko baidīties

Datums : 17/06/05 11:15        Lasīt vairāk ->

Liene
Jā, tas būtu izpareizākais termins - enerģētiskie ķermeņi. Protams, nezinu, no kurienes, bet sapratu, ka tāda sajūta ir nāves brīdī, kad tie enerģētiskie ķermeņi sāk dalīties un "iziet". Nebija sajūta, ka mirstu, bet tieši sajūta, ka man rāda, kāda ir sajūta, kad nāves brīdī. Bet sajūtas jau tik reālas, ka nobijos, ja nu pa īstam eju prom.
Tagad jau domājot, kas tur notika, rodas jautājums, nāves brīdī un atsrāli izejot no ķermeņa sajūtas ir vienādas/līdzīgas?

Datums : 17/06/05 11:23