Miera māksla

  Forums   Konsultanti   Mums patīk   Video   Diskusijas   Semināri   Enrico skola   Jautājumi   Sekotāji   Reģistrēties   Par mums

Forums / / Kas ir, tas ir, un kā nav, tā nav.

+ Pievienot rakstu


Kas ir, tas ir, un kā nav, tā nav.

Šorīt radiniece FB iepostoja ziņu, ka vakar 51. autobusā viņai pazudis maks ar bankas karti, ID karti un autovadītājas apliecību. Viņa aicina turēt īkšķus un lūgt labos eņģeļus palīdzēt atrast dokumentus. Vakar manai mammai mājās nozuda blociņš ar banku kodu kartēm un pirms tas negaidītā kārtā uzradās zāļu atvilktnē, mums radās iemesls un laiks pārrunāt par to, kas ir šīs pasaule realitāte un veidiem, ka ieraudzīt neredzamo.

Kāda cita radiniece un dabas zinātņu doktore reiz stāstīja par zinātnieku aprindās ievērojamu kolēģi, kurš specializējies panteru izpētē un kurš, dzīvu panteru savām acīm pat ne reizi neesot redzējis. Visus savus vērojumus viņš veicot tikai un vienīgi attālināti caur uzstādītajām videokamerām, jo ir pārliecināts, ka panteras cilvēka klātbūtnē sāk uzvesties daudz savādāk, turklāt, ja reiz tev ir izdevies ieraudzīt dzīvu panteru, tad vari būt drošs, ka tevi pantera ir pamanījusi jau daudz, daudz ātrāk.

Tas man lika atcerēties kvantu fizikas pamatpostulātu – novērotāja klātbūtne maina eksperimenta rezultātu (pasauli), kuru tas novēro:
Sanāk, ka pats novērošanas akts, tikai tas vien ka, tu atrodies šajā pasaulē, to novēro un pieredzi to, maina pasauli, kurā tu dzīvo, jo tad, kad tu to nenovēro (kad tevis šeit nav), tā uzvedas daudz savādāk.

Tālāk, fiziskā realitāte (cietvielas, daba un tas ko tu redzi) ir tik vien kā pamatelementu (atomu) kopums, ap kuriem rotē (vibrē) elektroni. Arī pats novērojums (“redzēšana”) ir tikai elektroķīmiski impulsi tavās smadzenēs. Līdz ar to it viss, pilnīgi viss ir tikai frekvences un vibrācijas, kas nepārtraukti mainās tavas frekvences (domu, emociju, enerģijas) klātbūtnē:

To var pateikt arī savādāk – viss, ko tu pieredzi, ir tikai un vienīgi pats sevi, respektīvi, tu esi fiziskā realitāte un arī visa šī pasaule esi tu pats. PASAULE ESI TU un arī savas pasaules Dievs tas Kungs esi tu! Un kā tu teiksi (kā sauksi), tā arī būs (tā atsauksies), jo tavā pasaulē nav it neviena, kurš varētu tev ko iebilst (tikai tu pats).

Atgriežoties pie pazudušā banku kodu blociņa jeb kā to atrast, un ar kādu metodi to atkal ieraudzīt, manifestēt? It depends on point of view jeb kā tu uz to izvēlies paskatīties un to pieredzēt. Tu vari teikt, ka blociņš:
- “pazuda”;
- palika neredzams;
- teleportējās uz paralēlu pasauli;
- mājas gariņi to nočiepa, lai izklaidētu sevi un arī tevi;
- u.c. pēc tavas izvēles.
Lai arī kāda būtu tava izvēlētā definīcija blociņa “nozušanas” faktam un aktam, no tavas definīcijas (no tā, kā tu sauksi), būs atkarīgs, kā tu to pieredzēsi (kā tas atsauksies).

Eksperimentā par skaņu frekvencēm elektromagnētiskajā laukā (otrais links) var secināt, ka visi ornamenti pastāv faktiski vienlaikus, to “parādīšanās” ir atkarīga no frekvences, tā pat kā TV programmas ēterā visas ir vienlaikus, bet tu (tava TV dekoders) spēj uztvert (demonstrē) tikai to kanālu, uz kuru tas dotajā brīdī ir noskaņots. Līdz ar to, lai “atrastu” blociņu, ir tik vien, kā “jānoskaņo” sevi uz to frekvenci (TV kanālu), kurā tas ir redzams (un cita starpā nekad nav bijis pazudis!).

Stāsts par blociņu ir tikai piemērs. Tāpēc katru reizi, kad tev uznāk vēlme “cepties” par to, kāpēc ir tā, kā ir, un kāpēc nav tā, kā nav, atceries, ka visas realitātes (“TV programmas”) ēterā iet gaisā VIENLAIKUS! Turklāt, lai ko tu darītu, lai kur tu būtu, lai ko tu domātu, katru reizi, katru brīdi tas notiek TAGAD un tas viss notiek ŠEIT!! Un viss, ko tev vajag (ja vien to gribi) darīt, ir pagriezt savas uzmanības kloķi un noregulēt savu frekvenci uz to pasauli, kuru tu vēlies pieredzēt. UN VISS!

Seko savai uzmanībai, seko tam, kurā no frekvencēm tu to “investē”, jo tava Uzmanība ir tavs vislielākais kapitāls!
Priekā!


   Autors : Gints
   Mani raksti [ 72 ] ->

   Datums : 2018-02-07 12:45:16

Mums patīk              637Komentāri
 Reģistrējies, lai komentētu!

Reģistrējies, lai komentētu!


Līga
Yessss!!! Viens no labākajiem tekstiem, kas vien pēdējā laikā lasīts internetā! Paldies!

Datums : 18/02/28 07:58        Lasīt vairāk ->

Gatis Bērziņš
Jāā, jā Visuma Apziņas viena daļa (novērojamais fenomens) šajā realitātē nav 100% at-dualizēts no tās Visuma Apziņas izpausmes, ko sauc par novērotāju un pēc 2012. gada ir daudz ātrāk un vieglāk uzburt / radīt ""ārējo"' pasauli pēc sava ģīmja un līdzības
a vispār tas kosmiskais cirks tāpat tīri jautri pašnotiekas

Datums : 18/02/28 04:52        Lasīt vairāk ->

INGA
Interesants raksts bet lai notiktu kustība vai piedzīvojums ir vajadzīgs otrs, no kā rodas trešais- gala rezultāts, Tavas apziņas forma par notiekošo Tevī pašā ar info lauka sasaiti kur eksistē savādāki veidojumi nekā Tu pats vēlējies noregulēt frekvenci.

Datums : 18/02/18 11:28        Lasīt vairāk ->

Inta

Datums : 18/02/08 11:05        Lasīt vairāk ->

Inta
... tavā pasaulē nav it neviena, kurš varētu tev ko iebilst (tikai tu pats)....pagriezt savas uzmanības kloķi un noregulēt savu frekvenci uz to pasauli, kuru tu vēlies pieredzēt. UN VISS!...
SUPER!

Datums : 18/02/07 05:54        Lasīt vairāk ->