Miera māksla

  Forums   Konsultanti   Mums patīk   Video   Diskusijas   Semināri   Enrico skola   Jautājumi   Sekotāji   Reģistrēties   Par mums

Miera Lapa iesaka


Populārākie Channelingi


Populārākie video


Populārākās meditācijas


Intervijas


Populārākie raksti


Meditatīva mūzika


Top Foruma raksti


Video


Forums


Raksti

Citāti

Foto albums

Forums / / Domāšana un Fantāzija

+ Pievienot rakstu


Domāšana un Fantāzija

Ir Fantāziju Pasaule. Kurā veidojas un rodas iespējamās VARBŪTĪBAS, situācijas, materiāli, ievirzes lietu, priekšmetu u.c. izveidošanai, realizēšanai, iezīmē variācijas.
Savukārt, Domāšanas pasaules Nav! Domāšana ir instruments ar kuras palīdzību uztver Fantāziju iestudējumu, apstrādā sev saprotamā, vai sajūtamā veidā. Domāšana palīdz rast veidus, kā realizēt dzīvē no Fantāziju Pasaules saņemtās, Paša vai Cita Izfantazētās idejas.

Katrs cilvēks ceļo uz Radošo Fantāziju Pasauli  Zemi. Tur ieiet krāsu, skaņu, enerģiju pasaulē un piepilda sevi ar šo starojošo krāsainību, dažādību un tad kad piepilda sevi ar enerģiju, tad sāk vizualizēt sev interesējošas lietas, situācijas, kuras Nevienā Citā Pasaulē nav tik elastīgas, krāsainas, dažādas. Izfantazē vēl nebijušas lietas, Ar Fantazēšanu papildina jau esošās lietas, ar Fantazēšanu pārveido esošās lietas par citādām.

Kad atgriežas no ceļojuma, bieži neatceras, ko tur Fantazēja. Un tas savukārt ir liels pluss, jo ir vajadzīgs brīdis, lai Fantazētais (saukšu Objekts, jo var būt notikums, priekšmets, situācija u.c.) Objekts iziet vairākus līmeņus un salīdzinot ar citu Izfantazētajām idejām, rastu Svaru, Nozīmību, Vajadzību Materializējies Fiziskajā Mūsu Pasaulē.

Kad vairāki ir izveidojuši šo Objekta Svarīgumu, tad Cilvēkam prātā ienāk Doma kuru sāk Domāt un apdomāt. Tad Domāšana kā Instruments sāk locīt, kalt, sildīt, apšaubīt, mīcīt utt. Līdz Izfantazētā Doma rod Svaru, Svarīgumu, lai to Pateiktu Skaļi, vai Uzrakstītu, Uzzīmētu un Ļautu Sākt Realizēties, Materializēties Fiziskajā Pasaulē, šeit uz Zemes.

Atrodas Cilvēki, kuri tālāk šo Objektu realizē un piepilda un pasniedz Šeit.

 

Autors Velta Br. 2016.21.martā.


   Autors : Velta
   Mani raksti [ 21 ] ->

   Datums : 2016-03-21 06:56:28

Mums patīk              644Komentāri
 Reģistrējies, lai komentētu!

Reģistrējies, lai komentētu!


Gundega
Turklāt, šīs krāsas, formas, informācija vienlaikus veidojas vairākiem un tad nav jābrīnās, ka cits redzējis, zīmējis, rakstījis tieši to pašu, visas jau zināmās lietas. Varbūt no cita skatījuma, savādākas interpretācijas, bet - to pašu! Tā kā mēs tur staigājam veseliem bariem. )

Datums : 16/03/21 05:57        Lasīt vairāk ->

Gundega
Interesantākais ir tas - redzēt, kā viss otrā pusē redzētais piepildās šeit. Un uzņem ātrumu...
Datums : 16/03/25 02:10

Velta
Tieši tā. Staigājam bariem un arī iedvesmojamies viens no otra tajā Fantāzijas pasaulē. Arī tur sarunājamies, ja nolemjam kaut ko realizēt kopīgi.
Datums : 16/03/21 07:15

Velta
Tieši tā. Staigājam bariem un arī iedvesmojamies viens no otra tajā Fantāzijas pasaulē. Arī tur sarunājamies, ja nolemjam kaut ko realizēt kopīgi.
Datums : 16/03/21 07:15

Matt
Nesen channelingaa prasija Nauris jautājumu par iedvesmu, iedomu...
UN tas vareteikt ir tieši tas pats kas fantāzīja, piemeram ja es vizualizēju ka es piepildu telpu ar zelta gaismu, tas ir kā trieciena vilnis pirms vērtas, sagatavo visu vidi, un tad atliek vien šo pasauli, šo enerģiju pašam izlaist cauri.


Datums : 16/03/21 12:48        Lasīt vairāk ->

Velta
Iedoma ir Fantāzijas realizācija tieši tā kā apraksti. Un tiešām , atliek šo enerģiju izlaist cauri.

Iedvesma ir gaisīga būtne, jeb paša aspekts, kurš rada vēlmi, gribēšanu, IE- DVEST IDEJAI DVAŠU- ELPU, IEDOT DZĪVI.

Datums : 16/03/21 07:10

Anette
Skaisti! Paldies.

Datums : 16/03/21 11:15        Lasīt vairāk ->