preloader
blog-image

Vel tikai dažas dienas līdz dabā sprāgs vaļā kokiem lapas!

  •  690    
  •  3    
  •  21    
  • Published : 5 mon. ago

Svētku diena un uzvaras diena tuvojas!!

 

Drīz kokiem un krūmiem un visam kas ir daba sprāgs vaļā lapas... Tikai tagad atkarīgs viss ir no tavas globālāz pozīcijas, dienas kurā izlasi šo rakstu un citiem faktoriem...
Bet iedomāsimies ka tu esi dažas dienas pirms daba sprāgst vaļā savā skaistumā. Tad šīs dažas dienas iepriekš pirms kokiem lapas vēl ir ciet, izej pastaigāties pa mežu, sajūti kādas tur virmo enerģījas.

Cik esmu novērojis dabai zeme dod 3 triecien viļņus ar enerģīju - Impulsus, tie pirrmais no tiem ir tad kad vēl ir sniegs,  un zeme iedod impulsu kokiem saturēties, otrais impuls ir tad kad sniegs sāk kust un saule sāk spīdēt, un trešais impulss ir tad kad zeme paziņo, nu koki... Varam sprāgt vaļā... Šie enerģījas impulsi palīdz kokiem enerģīju uzsist augstāk, lai atrautu vaļā un ūdens un enerģīja sāktu plūst caur visu koku uz augšu. 

Bieži jūtīgiem cilvēkiem un nervu sistēmām pavasaris ir tieši sāasināts laiks pašu ķermenim.. 

Savkārt, kad kokiem lapas vēl nav sprāgušas vaļā kokiem visa enerģīja ir iegājusi zemē,  un var pat sajust ka kokiem aura ir maza vai pat faktiski vispār tādas nav.

Savkārt kad daba ir pašā skaistumā, tad kokiem mēdz būt pat 10 m lielas auras, kurās iebrienot var sajust paša koka enerģiju un īpaši jūtīgie var pat izveidot dialogus ar kokiem. Savkārt, - ne visi koki grib runāties, tāpēc pastaigājoties atrodi to runitāgo un pavaicā šim čuvakam kā tev klājās!


Prieka dien tuvojās! 

Pieļauju domu ka Enrico pasaulē šos svētkus sagaidītu ar palielināmiem stikliem kā atverās pirmais pumpurs visa civilizācija vēro, un kā milimetriņu ir pavēries tā visa civilizācija augstākā sajūsmā gavilē un prieka asarās paraud... Jo vēl tik daudz pumpuri plauks!! Visu pavasari bus ko apbrīnot!


  I like it

Add your comment: