preloader
blog-image

Neliels ieskats nākotnes sabiedrībā - Sasšķelšanās

  •  1221    
  •  4    
  •  15    
  • Published : 5 mon. ago

Nedaudz pārdomas par visu tai skaitā sabiedrību un neliels iespaids no Enrico nākotnes channeling prasās pilnīgi vēlreiz channelingot kko par nākotni paver uzreiz vairāk izpratni vaļā vai drīzāk domas ko apdomāt... (parakt)

Nāktonē kad Enrico ststīja ir spēcīgi izveidota tehnaloģiskā pārvlde, struktūra kas pārvalda pamazām sabiedrību, un nauda, ko vairs nevar kopēt printēt, drīzāk naudas mehānisms kļūst vēl dominējošāks, t.s. ka ir vinu barteri vai digitālā valūta, papīra nauda nav. Aizliegta, parādi nodzēsti, bet cilvēki pliek vnm parādā :D ( piedodiet par dramatizēšanu, tas nedaudz uz humora pusi man )

Un ko Enrico minēja ka sabiedrība šķeļās divās pusēs.. Miera ciemats (manā interpretācijā) un sistēmas sabiedrība.
Atceros channelingu no Senlatvietes kas bija nesen, viņa tākā intuitīvi teica ka sabiedrība ir būvēta ka zemākais slānis uztur augstāko slāni. Līdzīgi nākotnē struktūras tehnaloģijs pārvalda sabiedrību tā ka pat grasis nekur neizspruks, un noklonēt nevarēs, uzlaust nevarēs, sabiedrība būs spiesta pārtikt no zemākā slāņa, un zemākais slānis saka vienkārši... Mēs dodamies pārtikt no dabas un jūs tehnaloģiskā prestīžā attīstītā evolūcijs sabiedrība dzīvojiet paši, es dodos uz laukiem. ( Miera ciematiem ) vairāk bija ka šos ciematus tieši siltajās zemēs attīsta. Jo solar enerģīja, siltums jau ir nodrošināts. 

Tātad sistēma spiež ārā cilvēkus kuri nevar vairs panest dominējošās sabiedrības prasības. T.s. neizsmeļamie nodokļu %, banku pārskaitījumu %, elpošanas %, u.c. procenti...

Cilvēks kuram nav nekā, vēl ir parādā, lai atdotu to ka viņam jau nekā nav... Viņš apjaušās, ka klau pēdējos 5 gadus rukāju dēļ %... zini.. % lai paši par sevīm domā, es dodos uz hawai miera ciematu.. Tur vismaz priecāsies par mani! Un gaida mani... Kopšu dabu, kopšu sevi, un baudīšu dzīvi! Arivaderčī...

Sabiedrībai vajg zemo slāni, bet zemajam slānim tā sabiedrība vairs nav vajadzīga, jo ir miera ciemati, ir beznaudas sabiedrības ar cilvēkiem harmoniskām struktūrām izveidēm likum došanām, kas saka vienkārši dzīvo un esi brīvs, te nav mantkārība, vara, apslēptu %, te ir brīvi ikviens un ja arī ir likumdošana, tā ir sekojoša, dalies ar citiem! Un citi padalīsies arī  tev.

Mana personiskā doma ka šādu sistēmu var uzturēt tikai garīguma bāzēti cilvēki, kā arī pārvaldīt ilgermiņā joprojām pāredzama tehnaloģiska infa struktūra, kas ir caur skatāma. Bet tākā tie ciemati būs daudzi, varēsi izvēlēties kurp doties. un kā arī šie ciemati viens ar otru savā starpā sadarbosies.

Tātad.. Jau tagad sāk kļūt vjadzība pret šadiem ciematiem, šādi ciemati jau tagad ir vajadzīgi.. Un šādu ciematu infastruktūra un sabiedrības pārvaldes vai harmoniskas sadzīves modļi jau tagad ir nepieciešami.

Gan tehnaloģijas gan zināšanas mums ir... Pietam daudzi mēdz teikt - bērnu izglītība un veselība u.c. smadzeņu propoganda.. Kā ekanomika..

1. Bērni kas izaug šādā sabiedrībā viņiem nav jāmācās ekanomika, viņi mācās dabu, sajust dabu redzēt dabu vai pilnveidot savus talantus... Tātād ja arī sabiedrībā izaug dabas ziņi, no dabas iegūs visu medicīnu kas nepieciešams un jebkad būs nepieciešams..

2. Ekanomika un vēsture skolā nebūs jāmācās.. Varēs mācīties nākotni. Un ekanomika... ja tāda te nepastāv tad arī nav nepieciešama plašā valūtas teorija par to cirku ( Balstoties no tā ko apguvu bitcoin biržās )

3. Dabas medicīna, ja tas ir garīgi bāzēts ciemasts... Tad arī noteikti ir cilvēki kas jūt dabu un redz dabu, un prot no dabas elementiem izveidot dziedniecības zāles kuru effektivitāte ir daudz augstāka par ikvienu nopērkamo placebo effektu.

Līdz ar to manas pārdomas kopsumā...

Miera ciemti ir neizbēgama nākotne, un kā plejādieši teic pietiek to apzināties, kad mēs jutīsim rezonanci uz to, un ceļš pats atvērsies uz to...

Ar cik cilvēkiem nēsmu runājis kuri saka - Es vēlos tur dzīvot... Bet... vai ko tādu var uzreiz izveidot un vai ko tādu ir viegli pārvaldīt... to uzinās tikai pieredzē...

Es vēl nesen sasmējos... kāpēc reliģijā nav dzīvnieki nekādi...   Tāpēc ka dzīvniekiem tā reliģija nemaz neinteresē un reliģija no dzīvniekiem arī neko neiegūs..

Līdzīgi kāpēc cilvēki nevar pāri robežām ceļot bet sliekas, žurkas, stirnas droši bez pasēm lido pāri kā putni.

Arī no viņiem vlstis neko neiegūs....  I like it

Add your comment: