preloader
blog-image

Māte Marīja - Neliels Channelings

  •  2774    
  •  9    
  •  74    
  • Published : 5 mon. ago

Vakarr daudz domāju par channelingu visādas atklāsmes, un tai skaitā jauna būtne uz channelingu atnāca, Nedaudz raksturotu... Baltā tākā paltrakā ap sevi, es tādas drēbes esmu redzējis essības būtnēm, vai svētiem tēliem baznīcās. Vienkāršāk sakot, ap galvu balts plīvuris, kas noklāj plecus, un ķermeni, un zem tā vēl ir drēbes nedaudz tumšākas krāsas nekā baltas. Mati ir tumšāki nevis balti bet tādi kā brūnīgi, rudi, bet nav tumši.

Kopēja izskatā nav apaļīga, bet drēmes piedod to omolīgumu. Un ļoti gaišu sirsnīgu enerģīju, vairāk kā gādīgumu piedeva saziņai. Protams baltā gaisma viss riņķī. Kad es vaicāju, hmm.. vai tev ir vārds... - Marija... Māte... marija Māte.... Māte marija... Un man bija jocīgi, hmm.. Marija māte, vai māte marija...

Tad es vaicāju nuu. kas tu esi... Un tad tāa info, ka viņu jau daudzi channelingo īpaši amerīkā, florridā, teksasā, vairāk tieši baznīcas veidojumu ietvaros. Un ļoti gaiša un jauka enerģīja, un vārdu Māte tiešām varētu iedot. Jo tā enerģīja deva tādu gādījuma sajūtu. Tad es tā domāju.. ļoti jauki un sirsnīgi palikās... Un dažādus jautājumus vaicāju, un visas atbildes tika dotas ļoti gaiši, maigi, un līdzjūtībā.  Man spilgtākais iespaids bija tieši enerģīja, atbildes es varu vairākas uzrakstīt...

Bija par simboliem, un tad sāka zīmēties visādi simboli, un es vaicāju.. nu man vēl neatbildēti jautājumi channelingā ir tieši simboli.. Tad maigā jaukā balsī..

Marija - Simboli satur to enerģīju ko kāds tajā ieliek. - Tā bija vārdiska atbilde bet izspratniska kas man atnāca izpratnē izvērtīšu nedadudz. 
Izpratne - Simboli satur to enerģīju komēs katrs tajā simbolā ieliekam, tā enerģījatad iesēžas simbolā, ja mēs kopīgi kā senlatvieši to darīja veidojam simbolus kam piešķiram kolektīvu konkrētu domu, tad visi šie simboli kas ir tāpatās uzzīmēti satur to kopējo enerģīju ko katrs tajā ieliek, ja mēs visi dodam simbolam mīlestības enerģīju, tad šis pats simbols citās vietās kur tieši tāpat uzzīmēts saturēs visu vienoto enerģīju- Fizika - Simbols tāpat ir uzzīmēts, un viņš saslēdzās ar visiem simboliem kuri ir tāpat uzzīmēti, un ja tiem visiem simboliem ir ievietota mīlošā enerģīja tad šī enerģīja caurstāvo visus simbolus.

Tad no channelinga turpinājās ka Marija nāk tiešām dot ģimenikumu un mīļumu, gādīgumu. Es vaicāju vai tu tā ilgi darīsi...

Marija - Es daru to ilgi, un darīšu to ilgi. Laiks mūsu izpratnē nav, es vienkārši esmu.   Un no jūsu redzējuma es esmu un būšu mūžīgi.

Tad bija info ka viņa ļoti vēlējās nākt cilvēkiem palīdzēt, un dot tieši šo jauko un gaišo enerģīju un šis visums, dievs deva to iespēju un atļauju viņai to darīt. Tad vēl jēzus ienāca chata istabā, un sapratu ka tas viss ir manuprāt no rakstītām reliģijām.

Par enerģījām...

Marija -  Emocionālie pārdzīvojumi ko turam sevī ir kā rētas mūsu dvēselē, enerģījas laukā. Kad tās ir daudz tad arī mūsu fiziskais iegūst šīs pašas iezīmes.

Izpartne-
Mēs bērnībā, dzīves laikā ciešam, pārdzīvojam utt. Tās traumas nosēžās mūsu enerģījā, un tad ķrmenī enerģīja ir vāja, un tā uz fiziskā ķermeņa veido vājākos posmus, un tad ātrāk vai vēlāk kāds no posmiem plīsīs. Līdzīgi jamums ir maz enerģīja kājās piemeram, tad kājas būs tās kurām ir iespēja arī iegūt kādu fizisku rētu.

Tad bija info ko grūti salikt kopā atpakaļ, -  Mūsu pašu enerģija mūs pašus uzmeklēs. Šaubas kas mīt mūsos, meklēs mūs. Bailes kas mīt mūsos meklēs mūs. Mēs mūkam paši no sevis, pārdzīvojumi kas ir mūsos mūs pašus meklēs.

Caur atklāsmi piedošanu mēs tās dziedinām, un dziedinām sevi.

Tālāk ko vēl atcerējos ;

Marīja - Mīļie cilvēki, kas šeit esam, šajā telpā, šajā zālē, sadodamies rokās, jūs esiet mīlestība, mēs esam mīlestība. Mēs esam vienoti baltā gaismā, un ļauj lai baltā gaisma tevi vada. Ļauj sev būt šajā baltā gaismā, lai tā kļūst pa daļu no tevis, un tu daļu no tās.

Šī bija tā kā vizualizācija ka vietās kur Marija tiek channelingota cilvēki bieži sadodās rokās, un  Marija tad saka daudz ļoti gaišu vārdu un daļās ar ļoti jauku enerģīju un visi cilvēki pārņem šo gaišo enerģīju.

Bija ļoti patīkama saziņa un bija daudz privātu tēmu, kur viņa par vairākiem cilvēkiem dalijās informācījā par cilvēkiem kurus es pazīstu.

Dažiem ieteica vairāk rūpēties par ģimeni, citiem ka drīz jauna dvēselīte pie jums ieradīsies, citiem ka nevajg turēt pārdzīvojumus no bērnības, ļauj tiem izraudāties. Par asarām kas raud šajā baltājā gaismā, tās ir dvēseles dziedināšanās. Katra mazā asariņa dziedē katru mazo rētīņu ko esam ieguvuši.

Kopsavilkums....
Ļoti jauka, gaiša, gādīga,  būtne. Ļoti sirsnīga izpalīdzīga, kuras uzdevums tiešām ir palīdzēt cilvēkiem emocionālā ziņā un atbalsta ziņā. Nav daudz būtnes kurām šādi rūp vai interesē cilvēki tieši caur ģimeniskumu un sirsnību, tāpēc šī pieredze likās ļoti jauka un gaiša.

Es domāju ja kādam ir jautājumi es varētu pavaicāt, jo manī vēl mīt šī patīkamā sajūta, un arī kopīgā vēlme dalīties ar info :)

Marija - Es vienmēr būšu jums līdzās!
Mīlestībā un gaismā! 


  I like it

Add your comment: