preloader
blog-image

Enrico - Nākotne ved pie sevis

  •  1464    
  •  7    
  •  52    
  • Published : 8 mon. ago

Vakardien bija neliels channelings Jautājumi Enrico utt..

Un tad aforisms kas mani ļoti uzrunāja :)

Vārdos nevarēšu protāms atdarināt, bet apm. šādi.

Nākotne neizbēgami ved tevi pie sevis.
Nākotne neizbēgami aizvedīs tevi pie saiknes ar savu augstāko būtību.
Nākotne neizbēgami ir ceļš mājup.

Pagātne velk mūs atpakaļ, pagātne un atmiņas par pagātni mūsu domas par pagātni mūs bremzē un pietur un rauj atpakaļ sakot - Mīļo cilvēk vēl nav laiks iepazīt augstāko, vēl japarok...

Cilvēks turot pagātni sevī, turot šo pagātnes enerģīju domas sevī, veido nākotni kā vēlvienu pagātni. Neturi sevī šo nastu, laid to vaļā, atbrīvo sevi no smaguma pieredzēm, no pārdzīvojumiem, no zaudējumiem, no problēmām, no grūtām pieredzēm, un ļauj spīdēt sev jaunā nākotnē, ļauj tagadnei atplaukt.

Kad mēs esam brīvi, mūsu tagadne atplaukst, mēs vairs neredzam to vienu ceļu, mēs vairs nedzīvojam to pašu ilgstošo pagātni, mēs dodam ceļu jaunām iespējam, mēs esam pats kā pasakaina iespēja! Un mūsu patiesā būtība jau ir tuvāk!

Patiesā būtība ir kā tu pats ceļa galā, kas ir bezgalīgi laimīgs, priecīgs, mīlēts starojoš un visās īpašībās kas ļauj tev justies pilnīgam/ai. Šī patiesā būtība ir kā magnēts kam strauji tuvojamies, velkamies klāt, saplūstam kopā. Ļaut nākotnei notikties ir ļaut savai patiesai būtībai tuvoties! Ļauj šajā mirklī sev būt bez visām tām nastām! Un ļauj lai tava patiesā būtība beidzot sāk starot!

Paņem krāsas, krāso lielos vēzienos, paņem glezno uz sienām lielos vēzienos dziedādāma! Nedomā sevī, - Šo krāsu nevaru izmantot...
Ja arī šāda doma uznāk, tad tieši šo krāsu mēs arī izmantosim! Tieši šo krāsu mēs arī krāsosim! 
Ja tevī uznāk doma - Mīļo es - Krāso kārtīgi un uzmanīgi! 
AR šo domu tad krāso nekārtīgi, tarki, mežonīgi plaši bez robežām, jo tieši tu tāds esi! Tieši tu esi ! Un Plauksti visos savos virzienos! Ļauj sev būt brīvam/ai!

Visa tava nākotne ved tevi pie savas patiesās būtības! Ļaujies tai, atveries tai, un ļauj nākotnei beidzot notikties!
Priekā un ak jūs mīļie cilvēki! Iedzeriet prieka dzērienu! :)


  I like it

Add your comment: