preloader
blog-image

Enrico : Kā cilvēki var palielināt savu prāta spēju un atmiņu

  •  1539    
  •  3    
  •  13    
  • Published : 5 mon. ago

Šī ir vēlviena ikrīta info. Par to kā palielināt prāta spējas un atmiņu. Pēc nelielas sarunas ar Enrico neatceros vairs ko sāku vaicāt, bet atbildes aizgāja par tēmu kā cilvēkiem palielināt prāta spējas. Un Enrico sāka stāstīt, un pati stāstīšana notiek caur tēliem, itkā es pats klausītos kā Enrico pats čenelingo un es klātienē vaicāju jautājumus papildinot tēmu. Tātad Enrico uzdod zālei uzdevumu. Tagad mēs jums stāstīsim stāstu. 

Stāsts. Viens balts suns, priecājās un ēda un ēda. Klāt pienāca vēlviens suns un viņi abi ēda un ēda. Pēctam viens otram ošņāja astes galu, pieklājīgāk sakot. Un beigās abi aizskrēja pa pļavu dancodami. Stāsta beigas.

Šo stāstu cilvēki ļoti caur tēliem uztver un ikatrs šeit zālē varēs pastāstīt kas notika stāstā, un vēl vairāk kādi istijās suņi, un ko viņi darīja, jo katram ir izpratne tēli un sajūtas par notiekošo.

Šo pašu stāstu var stāstīt savādāk.

Tagad uzdevums saskaitīt. A plus x reiz divi. Iznākumu uzrakstiet. Tad b plus c reiz divi. Šo vienādību saskaitiet. Un uzrakstiet rezulātu. Stāsa beigas.

 

Tagad kopsavilkums. Tēlu pasaules atmiņas ir daudz sulīgākas dziļākas un pietam tās notiek enerģētiskā telpā kur katrs tēls turpina tur palikt un būt. Suņu stāstu daudzi pat atcerēsies vairākas dienas. Savkart ciparu stāstu pēc dažām sekundēm vai minūtēm cilvēki piemirsis jo daudziem cilvēkiem nav asociācijas tēlu pasaulei ar cipariem, burtiem, proporcijām.Līdz ar to šos ciparus matemātikas viņi nespēj iztēloties sajūtās līdz ar to neveidojas tēlu enerģētiskā atmiņa un izpratne.

Kā jūs variet padarīt prātu asāku un atmiņu labāku?

Veidot un mācīt sev, citiem, visu caur tēliem. Iemācīt bērniem izjust gan suni vizuāli, gan ciparus sajūtās. Šādi pavērt vaļā un sā asocēt sajūtas ar cipariem vai burtiem utt. 

Enrico info beigas. 

Mana izpratne. Vispār baigi interesanti.. :D jo piemēram es pats matemātiku piemēram izjūtu un katru ciparu izjūtu un man matemātika padevās. Domāju galveno kārt dēļ tās izjušanas. Līdzībās iedomājos arhitekts ar izjūtām var galvā visu māju uzrasēt. Bet bez izjūtām arhitektam ir jāņem blociņš un jāsāk prātot un pēc 20min jau aizmirsa ko rasējas. Bet otram arhitektam jau caurām dienām māja stāv galvā un sajūtās to pārbūvē līdz niancēm un pēctam tik uzzīmē jau sen redzēto.

Nāca arī infj kā bērniem to pasniegt un veidot pavisam jaunu mācību metodi kurā atīstīt tieši sajūtas un sasaistīt tās ar prātu. Principā tā pati skola tikkai pieeja kosmiska.


  I like it

Add your comment: