preloader
blog-image

Enrico : Dvēsele tiek gatavota piedzimšanai, Gaismas ģimene.

  •  2288    
  •  8    
  •  39    
  • Published : 5 mon. ago

Sen nav channelingots.. Enrico saka un ik pa laikam uzrodas lai atgādinātu man.. Hey mums jāpastrādā...
Vakar tieši skatījos filmu par vienu channelingotāju kurš teica ka 2 gadus aizgāja no channelinga jo vajadzēja pastrādāt savā jomā. UN kad atgriezās channelingā pirmās reizes bija ļoti emocionālas jo uzsita asaras un sajūtu ka atkal reiz ir satikts sen pazudušais draugs, ģimenes biedrs.

Ik pa brīdim ir tāda sajūta ka ilgāk nav channelingots Enrico un kādu reizi pieslēdzies pēc pauzītes, tad uzsit atpakaļ to enerģīju un pateicību par šo saziņu. Varbūt cilvēki izjūt ko līdzigu kad uz ilgāku laiku dodās prom no savas ģimenes un kad atgriezās tad ir šī sajūta.

Enrico tomēr grib runāt, lai arī channelingi nenotiekas informācija nāk, žēl tik ka dažreiz ir tā ka atnāk info, viss sajūtās paliek, bet pēc pāris sekundēm kanāls aizverās un vispār nav atmiņa par ko bija info, nedz arī kas tika teikts, bet tu zini ka bija un tu atceries to domu un prieku :D bet kas tieši notika sižetā paņas nav.

Enrico šoreiz gribēja padalīties ka tiek sagatavota dvēsele kas tulītās nāks piedzimt, un viņiem tas ir rets pasākums.
Dvēseles radīšanā kura vēlas piedzimt uz zemi un šīs dvēseles sagatavošanā piedalās vairākas būtnes. To skaitā pati šīs dvēseles mamma no Enrico pasaules. Enrico pasaule saucas Saniiis, ar uzsvērtu īi.. Un angliski būtu suunniiies... Saulainie.

Dvēsele tiek enerģētiski inkobēta gaismas mākonītī, izmēriem gluži nav nozīmes attiecībā starp viņu pasauli un mūus, bet šis proces ir diezgan svarīgs un ilgstoš, mūsu laika izpratnē tas ilgs vairākas dienas. Procesa galvenais uzdevums ir sagatavot šo dvēseli un ielikt šai dvēselei enerģīju - Mammas enerģīju Enrico pasaules mamma šai dvēselei kā savam bērnam iedod mātes enerģiju. Šī enerģīa pateiks - Tu esi mana īstā meita, un es esmu tava īstā mamma. Šo enerģīju šaj inkobētai dvēselei ieliek dziļi dziļi lai šūnās atcerās savu mājup ceļu. Šādi Dvēsele visu dzīvi vēlēsies mātes klātību, tajā pašā laikā ilgosies pēc tā, bet kad atgriezīsies Saulaino pasaulē, tā dziļā mīlestība satiks savu gaismas ģimeni un sapratīs - 'Šīs ir manas patiesās mājas. Un uzliesmo dziļa mīlestība un emocijas tās kas staigājot par šo dzīvi ilgstoši uz zemes ir trūkušas... 

Enrico saka ka viņi paši piedalās tagad šajā procesā, un šis viņiem ir tāds uzmanīgs un svarīgs proces, jo pati dvēsele ir vēlējusies šeit nākt. Un tā būs meitene. Es vaicāju kam... Viņi atbildēja, ka - Mūsu būtība, nešķiet interesanti dot visas atbildes uz paplātes, ļauj lai dzīve pati parāda. Un pasmaidīja. 

Procesā kad tiek enerģījas inkobētai dvēselei sagatavotas un iedotas, principā tas ir kā ierakstīt enerģīju dvēselē, vai kā mēs daram - Dodam bērniem maizītes līdzi uz skolu, un pastāstam kas tur skolā būs un kā atgriezsties atpakaļ. Tad līdzīgi arī šī enerģīja ierakstās lai dvēselei vienmēr sajūtās šī enerģīja tur ir un vienmēr sajūtās vada to. Tieši tāpat arī ja šai dvēselei būs vajadzīga saikne, tad vien Sunnii pasaulē šo enerģīju atsaucot ielūkojoties tajā varēs uzreiz pastīties ko tad šī dvēsele tagad dara.

Vietā kur enerģījas tiek ierakstītas, ir miglaina dzeltenīgi balta gaisma. Es īsti nesapratu kā šo dvēseli viņi noskaņo un pārveido nedaudz bērnu izskatā, nāca nedaudz sajūta aizdoma ka netikai paši Sunniies pasaules iemītnieki iesaistās šajā procesā jo varēja just baltās gaismas klātbūtni, vieglāk sakot arī no pašas essības kāds iesaistās vai no pirmavota ja tā varētu teikt.

Vietā kur enerģījas tiek ierakstītas un parveidotas ir klusums un miers, jo ir ļoti svarīgi šajā procēsā lai nenotiek nekātadas sajūsmas, balītes, utt.. Jo visa šī enerģīja ierakstās bērna dvēselē un šai dvēselei ir vajadzīga precīza un pareizi iestādīta enerģīja līdz ar to tāpēc šis proces ilgst vairākas dienas ar meditatīvu noskaņojumu.

Un tie bija jaunumi no Enrico pasaules. 

Vienvārd sakot : Dvēsele kas grasās piedzimt ir un būs ļoti jauka, mīļa, bet tajā pašā laikā ar iekšējām ilgām un pēc savas Mātes vai tā mīļuma kas bija no savas īstās gaismas ģimenes mammas. :)

Priekā!


  I like it

Add your comment: