preloader

Domas kā sēkla izaug ziedā!

  •  5522    
  •  3    
  •  6    
  • Published : 5 mon. ago

Esi kādreiz saņēmis sapni kas izmainīja tavu dzīvi?


Doma ir kā zieds, kas izaug tavā galvā, un tad veido tavu nākotni. Tā ir kā sakne, kas izaug cauri visiem smadzeņu kanāliem mainot tavu domāšanu. Bet kā doma ienāk tavā galvā un paralizē visu tavu domāšanu?


Domu var ielikt galvā caur projekcionēšanu uz cilvēku, un caur sapņiem. Protams, arī fiziskā kontaktā ar cilvēku.


Hipnozes spejas ir runāt patiešo uz cilvēka apziņu kas pastiprināti attīsta šo ziedu radot šim cilvēkam jaunu realitāti.


Mums caur sapņiem maina domas. Realitāte veidojas no mūsu domām un uzskatiem par šo realitāti.


Ir jāsaprot savi sapņi, taču sapņi spēj radīt tik īstu domu kad pamostoties uzreiz gribas domāt daudz savādāk par kādu tuvinieku, vai situāciju kas notiksies, radot stipru apjukumu un neziņu un nepārliecībuto kas notiksies, kas arī var aizvest pie vilšanās.


To varētu arī saukt par domu uzlaušanu. Un mums to mēģina darīt katru dienu, izvēloties kādu preci ko pirkt, vai ko darīt nākotnē, caur TV, rādio, un sapņiem kāds mēģina mūsu realitātē materealizēt lietas, kas novestu mūs no mērķiem, kurus vēlamies sasniegt.


Caur projekcionēšanu mēs to ikviens varam darīt ikvienam citam cilvēkam, un arī cilvēku grupām. Var mainīt cilvēku emocionālo stāvokli citiem cilvēkiem, uzskatus par tevi un daudz, daudz vairāk. Ja mēs šo sāktu izmantot uz lietām, kuras boja otru cilvēku, tad mēs kļūsim par tumsas un ļaunuma kalpiem kas atkal mūs aizvedīs intelekta līmeni uz 5% ja ne pat vel mazāk.


Neticīgam cilvēkam var zināšanu iestādīt kā ziedu galvā caur projekciju. Caru fizisku kontaktu, vai caru projekcijām, vai caur savu pārliecību. No brīža kad tas tika izdarīts, vari vien vērot kā otra cilvēkā lēnām tā doma izaugs kā zieds un sāks mainīt viņa dzīvi.


Ja caur projekciju spēj otram ieliktdomu, ka alkohols un cigaretes ir sliktas, un tām lietām uz doto brīdi viņš netic, tad caur projekcionēšanu, var iestādīt domu galvā, un pagaidi kad šī puķīte augs un augs kā doma, kas sāks mainīt viņa dzīvi. No brīža kad viņš sāks tam ticēt, viņa realitāte izmainīsies un fiziskiem aspektiem un pamatojumiem kad tiešām tā ir! Tiešām tā bija! Un tad jau viss notiekas, protams, puķīti vari nedaudz arī aplaistīt.


Jo vairāk tev ir sirds un mīlestība, jo vairāk tu spēj pierādīt, ka zini ceļu uz labāku pasauli, jo vairāk tev tiks dotas šādas spējas un stiprākas, un bezgalība būs ceļš, par kuru iesi.


  I like it

We like it ( 11 )


Add your comment: