preloader
blog-image

Pirmā kontakta instrukcijas un norādes

  •  1242    
  •  4    
  •  31    
  • Published : 5 mon. ago

Tātad briest Chuvaku un Cipīšu attiecību nostiprināšanās pasākums :D
Vai tu esi gatavs iepazīties ar savu pretējo pusīti, ģenētisko brāli un māsu?
Varbūt tev tas ir cipītis, varbūt plējādiešu pārstāvis, varbūt kas tāds kam tu nēsi gatavs vēl.

Otra pusīte gaida tevi! Kā to satikt beidzot? Starp zvaigžņu iepazīšanās portāls aicina cilvēkiem iepazīties ar saviem brāļiemun māsām, sen nodalīto ģimeni. Kas tev jādara?
1. Tev jāzina ka tādi cilvēk veidīgie brāļi un māsas ir kosmosā, un ka viņi ceļo pa kosmosu.
2. Viņi dodās uz vietām kur ir pieņemoša enerģīja vai vieglāk sakot kur brīvā griba kolektīvai masai ir nonākusi pie slēdziena ka vēlas šo randiņu ar starp zvaigžņu radiniekiem.
3. Līdz ar to ņemot vērā 1. un 2. punktu zinot ka tādi ir, un vēloties ar vņiem satikties, ja tevī šajā brīdī sāk rezonēt patiesības enerģīja un sirsnība kas ļoti pretīm nākoši vēlas pieņemt savus radiniekus mīlestībā un harmonijā tad tu esi uz viena viļņa un Miera Mākslas portāls aicina tevi piedalīties Aklajā randiņā ar brāļiem un māsām no citām zvaigznēm.

Šie brāļi un māsas no tālām zvaigznēm nāk mierā un mīlestībā piem mums cilvēkiem, un cilvēkus redz kā kolektīvu civilizāciju. Lai panākšana pretīm būtu harmoniska, nodzēs sevī mantkārību, ego, pieprasījumu un vēlmes. Mēs no otras pusītes negaidam ne lielu māju ne ekskluzīvu auto - Kosmisko kuģi, mēs esam par saticību draudzību un mīlestību, ģimeniskumu. Un esam ļoti pretīm nākoši.

Lai gan piebilde bijusi no brāļiem un māsām ka tas varētu notikt tikai nākošo 3.gadu laikā, mēs aicinām jau šodien par to domāt un gatavoties. Cik zināms ne ar visiem šis randiņš izdodās, taču nemetiet plinti krūmos jo cerams ka jums tāda nemaz nav. Izmantojiet šo iespēju kā saticības un ģimeniskuma veidošanas sajūtu ar kosmosu un ar saviem draugiem.

Ņemiet vērā šī ir arī grupveida tikšanās kurā variet aicināt savus tuviniekus, draugus, fanus un citus cilvēkus kuriem sirdī un acīs ir šī dzirkst un kuriem nav plinte līdzi. Izmantojiet šo kā mediatīvu pasākumu kurā visi noskaņojieties uz šo randiņu kolektīvo. Ja kāds ir mērķtiecīgs uzstājīgs, sakiet lai brauc mājās izguļās. Šeit ir maigums un pieņemšana. 

Šādā pasākumā Jūs iededziet bākuguni uz zemes sakot... Mēs esam gatavi un vēlamies un aicinām uz randiņu savu sen nodalīto ģimeni. Šī bākuguns ir kā simbols ārpus zemes civilzācijām kuras redz... Šī zemes tauta ir gatava un pieprasa atvēt robežas, un jo vairāk šīs bākugunis iedegsies jo tuvāk jumtu raujošāk šī ģimene apvienosies.

Kā to darīt?
1. Sanākiet kopā klusā nomaļā vietā.... ņemiet vērā ka militārā industrīja ir ar vienu rīkojumu.. Atpazīt slepenos randiņus un to kosmosa kuģus un uzspridzināt tos kosmosa kuģus un konficēt tehnaloģijas. Līdz ar to šai vietai jābūt nomaļai un klusai, gluži kā laukos.
2. Ar draugiem esiet uz viena viļņa, un iededziniet ugunskuru. Visi kopā ieejiet meditācija un izsakiet vēlmi sekojošu! Mīļie brāļi un māsas, mēs aicinām jūs pietuvoties mūsu zemei un mūsu atrašanās vietai, mēs vēlamies jūs redzēt un beidzot satikt. 108 reizes. :D Jūs principā šo te variet darīt arī tepat tagad sēžot pie datora. Un visums dzirdot šo vēlmi tev turp aizvedīs.
3. Ja ir kāds kas channelingo jūsu kompānijā pavaicājiet vai ir kāds plejādiešu aklais randiņš kas vēlas pietuvoties, vai nākt uz kontaktu?
4. Pliti krūmos nemetiet jo jums tādas nav, izmantojiet šo kā bākuguni kuru ik pa laikam iedegsiet, un no brīža kad sabiedrība, draugi un jūs tiešām esiet gatavi tad jūs sāksiet arī saņemt zīmes, diskotekas, utt.. Tik lielā mērā cik jūsu un mūsu gatavība to pieļauj.
5. Esiet bez mērķiem, bez pavēlēm, un bez ekspektācijām. Jūsu sirds vēlme ir sadzirdēta viss caur visumu, arī essībā un ja tā ir mūsu civilizācijas vēlme tad mūsu civilizācija tiks sadzirdēta ļoti uzskatāmi un aklie randiņi varēs sākties...


Dariet un organizējiet to grupās, ar zināmie nezināmie draugiem, un dombiedriem. Ja vāciet kopā cilvēkus paziņojiet to miera lapā lai savējie sadzird un lec laivā kopā.. Bez mērķiem, bez ego vajadzībām, tā ir sirds balss... Būtnes redz jums cauri.! Priekā!
 


  I like it

Add your comment: