preloader
blog-image

Vienu dienu bez mobīlā telefona

  •  862    
  •  4    
  •  8    
  • Published : 10 mon. ago

Vai varētu vienu dienu izstikt bez mobīlā telefona?
Prāts visu laiku zemapzīņā ir nodarbināts ar to ka kāds man varētu zvanīt, un es kādam varētu zvanīt. Nu jau mūs dienās, ir netikai zvanīt, rakstīt, ieiet majas lapā, nosūtīt epastu, video, bildi, karte, adreses, utt.. Un tas viss nedaudz krājas un krājas, un sāk veidot iekšējo saspringumu, un stresu nelielu. Kā arī ja mums ir karte vienmēr līdzās, mēs sākam arī savas maņas nedaudz samazināt, jo vnm paļausimies uz to ka varēsim apskatīties kartē, ja nu esam apmaldījušies, un savas dabīgās maņas un intuīcīju sākam vēl vairāk novājināt. :)

Kā agrākos laikos, ja vēlējies kādu satikt, vai parunāt, teju nejauši to satiec uz ielas, pasākumā, teju visums pats saved jūs kopā, adreses pašas atrodas, cilvēki paši satiekas, un ja netikai fiziski arī domās sapņos telepātiski. :)

Ta nu vai varētu vienu dienu bez telefona iztikt?

Ko tas dod un kāpēc?

Ja varētu vienu dienu iztikt bez telefona, un prātā pateikt, nav kas man zvanīs, neko es nevaru šajā visumā ne nokavēt, ne paspēt, viss notiek tā kā tam ir jānotiek, un vēl jo vairāk, bez telefona, mēs esam viens pats uz ielas, viens pats kafejnīcā vai vienalga kur tālu aizbraucis, un tu zini, ka nav kam zvanīt, neviens nezvanīs. Un tu sāc vairāk skatīties apkārt, skatīties uz iespējām, un ja tiešām vajadzēs, kādu tu varēsi paprasīt, hey... esmu apmaldījies kur doties, vai kaut vai uzvaicāt cik pūlkstenis ja nepiciešams... - Protams ja tas būs tik vienkārši jo pieturā visi sēž un skatās telefonā... Nāksies nedaudz pabakstīt viņus lai acis no telefona norauj. :)

Kad prāts ir sapratis ka nav vairs saiknes, neviens nezvanīs, nebūs kur ielūkoties, viņš nofokusējas uz apkārtni, un sāk skatīties apkārt. Sāk uztvert sajūtas pievērsties sajūtām. Un arī pats cilvēks sāk saskatīt ka riņķī ir tik daudz kā interesanta. Daba, koki, cilvēki, notikumi, un iestājas iekšā miera sajūta. Miera sajūta sāk nedaudz izplesties un sāk palikt sajūtamāka. Nav vairs iekšējais stress kas jundī, iekšējais satraukums - Man kāds zvanīs, vai es kādam varu pazvanīt, japaskatās cik pūlkstenis, interents, epasts, ziņas utt.. Viss izslēdzās.. un es esmu tepat viens.. un paskat cik interesantā vietā, un cik skaista ir dzīve.

:))

Tie kuri vēlas meditēt un sasniegt meditācijā vairāk, tiem noteikti iesaku izmēģināt dienu bez telefona, vai vairākas.. :)
Un arī klusēšanas retrītus, un klusēšanas mirkļus lai savu iekšējo pusi savu dvēseli sajustu vairāk!

MieraMaksla.lv priekā!


  I like it

We like it ( 8 )


Add your comment: