preloader
blog-image

Zemapziņas programmas un PRIEKS :)

  •  1234    
  •  3    
  •  36    
  • Author : Linda   
  • Published : 5 mon. ago

Zemapziņas programmas un Prieks :)
(īsumā)

Esmu runājusi ar jauniešiem, kas ir darījuši sev pāri,griezuši vēnas un meklējuši galu, esmu runājusi ar pāriem, kas grasās pārtraukt attiecības, esmu runājusi ar meitām, kas nīst savas mātes un dēliem, kas neciena savus tēvus,cilvēkiem, kas vēlas būt bagāti,jo nīst nabadzību un bagātajiem, kas ir gaužām nelaimīgi..un nupat savelkot informāciju priekš cilvēka nonāku pie minētā virsraksta.
PAR ATTIECĪBĀM AR CILVĒKIEM KOPSUMMĀ UN ĪSUMĀ MANS REDZĒJUMS PALIEK- NAV SLIKTU ATTIECĪBU, IR TIKAI BRĪNIŠĶĪGI MATERIĀLI UZ KĀ MĀCĪTIES KĻŪT PAR SEVIS PAŠA VISLABĀKO VERSIJU, bet par to citu reizi.

Bērnībā, pirmajos piecos,sešos gados tiek ieliktas programmas un pārējo dzīves daļu,ja vien viņš neredz lietas apzināti,viņš turpina dzīvot hipnozē, jeb zemapziņas programmās,tas nav ne labi, ne slikti, tas tā vienkārši ir. tas nozīmē
-ja esi redzējis kā Tavu acu priekšā vecāki satraucas par naudu,tavā dzīvē šis jautājums vienmēr būs ar mīnuss zīmi, kamēr neizvēlēsies pats šīs programmas dzēst
-ja esi juties pamests agrā vecumā,vai redzējis, ka šādi jūtas Tava māte,vai tēvs, šī programma ar Tevi būs kopā līdz Tu to apzināsies un mainīsi. Un tā varētu turpināt.
Lielākoties mēs dzīvojam negatīvajās programmās, tās ir aktīvākas, jo cilvēkam ir nemitīgs jautājums- ko es šajā dzīvē daru un visu savu dzīvi viņš tiecas uz pilnību, taču ne iekšpusē, bet ārpusē- vēloties kļūt ideāls darbinieks, tēvs, māte, draugs, uzņēmējs un tt?
Jau pieauguši, neapzināti dzīvojot, skrienot, steidzoties,stresojot, nēsājot atbildības somu uz muguras 90% atrodamies programmās, jeb hipnozē, un apmēram 10%, vai mazāk paliek tam,kas esi Tu pats, Tavs radošais gars, vai tas kādēļ šeit vispār esi, un tas paliek arvien klusāks, ja to nemitīgi ignorē,es šeit varētu izplesties un izstāstīt ļoti gari...JO Tu esi aizmirsis vienu ļoti svarīgu faktu, šis fakts kā izrādās ir zinātniski apskatīts.
Tavā ģenētiskajā informācijā ir viss, kas Tev vajadzīgs, lai Tev nesāpētu galva, kāja un tt, nemaz nerunājot par fiziskām kaitēm, muguras deformācijām,nervu, neironu traumām, asinsvadu un sirds saslimšanām un gremošanas sistēmu- dzīvības ugunu, kas bieži vēršas pret cilvēku pašu, autoimūnās saslimšanas, kad Tavas šūnas vispār ir pazaudējušas kontaktu ar Tevi.
Ja Tu dzer kādu tableti, tad zini, ka tā reaģē uz Tavu atlabšanu vien tādēļ, ka Tavā ķermenī ir programmiņa, kas Tavu kaiti varētu ārstēt pati, bez šīs tabletes. Tavā ķermenī šī informācija jau ir, tomēr ar ticamības efektu, ka šo tableti izdzer Tu sev palīdzi tikai tāpēc, ka netici vairs, ka komunikācijā ar ķermeni Tu vari palīdzēt sev pats. Tavs organisms ir brīnišķīgs meistardarbs, tas prot sadziedēties pats.
Ja Tu jūties nevērtīgs, liec savā ikdienas rutīnā vārdus- es esmu vērtīgs.
Ja Tu jūties slims, liec savā ikdienas rutīnā vārdus- es esmu vesels
Ja Tu jūties salauzts, liec savā ikdienas rutīnā vārdus- es esmu laimīgs
Ja Tu jūties nabags, pārstāj taupīt pēdējās kapeikas un dari sevi laimīgu nopērkot sev šokolādi.
Tavas šūnas ik mirkli atjaunojas, tās dod klāt un ņem nost, to kas ir nepieciešams.
Vienīgā emocija, bez miera, kas pāatrina šūnu pašatjaunošanos ir PRIEKS
Kad Tu pēdējo reizi priecājies par savu ķermeni? Kad pēdējo reizi noglāstīji sev roku, lad pēdējo reizi pievērsi uzmanību kājām? Vai neesi pieradis savu ķermeni uztvert kā pašsaprotamu lietu?
Kad pēdējo reizi Tu sarunājies ar sevi? Kad pēdējo reizi klausījies sevi?
Kad Tu pēdējo reizi pievērsi uzmanību tam kādās emocijās dzīvo? Un vai Tavs ķermenis neskumst Tev līdzi..
Tavs ķermenis ir Tavas iekšējās pasaules atspulgs un attiecību spogulis pašam ar sevi.
Sākot no šī brīža izvēlies, kādas programmas sevī vēlies mainīt un PRIECĀJIES par to, ka esi!

Šis patiešām īsumā! Mīļoju :)


  I like it

Add your comment: