preloader

Nākotnes veidošana

  •  2579    
  •  20    
  •  4    
  • Published : 5 mon. ago

100% vai pat 1000% nākotnes viedojas un dalās no mūsu domām, bet ne no domām kā mūsu smadzenes domā,
bet no domām kā mūsu sajūtas jūtās apzinoties kādu no prāta domām.

Apmēram 99% cilvēku enerģētiskie lauki un auras ir līdz neatpazīšanai sabojātas, no TV, sliktas pārtikas, rādio, un alkahola un netikai... Šiem 99% cilvēkiem ir ļoti grūti apzināties ko vairāk par fizisko lauku, laigan man nav mērķis izscelt sliktākos gadījumus, taču vien piemērs : Cilvēkam 1h skatoties tv apziņas spējas ir pat sliktākas nekā cilvēkam kurš guļ komā.

Attīstot savu auru, savu enerģijas lauku un izplešot apziņu, mums pirms katra lēmuma ir vīzījas caur 3.aci, un augstāko apziņu kas pēc katra šī lēmuma notiksies, un mums ir izvēles iespējas, un piedzīvot katru no situācijām kuras mēs vēlamies, protams arī ir tieši pretējais ka rāda vīzijas kuras mums nedrīkst pieļaut lai notiek, daudzu apsvērumu dēļ.

Šis viss un vel vairāk ir iespējams ar meditācijas palīdzību, un meditācija ne vienmēr ir sēdēšana allā lotusa poza, bet gan elpošana un mierīga domāšana pat viss stresainākajā situācija, ir laba meditācija. Brīdis kad tu jūti savu elpu,ir meditācija un šis brīdis izpleš mūsu apziņu un ieelpo kosmisko enerģiju kura stiprina mūsu enerģētisko lauku.

Note: Ja proti elpot arī sajūtot visu ķermeni un ar ķermeni ieelpot un izelpot, tad arī visas tavas čakras lēnām atvērsies
Ikviens kurš ieelpos kosmisko enerģiju un sajutīs to sirdī, gūs augstu laimes sajūtu un aizies Nirvanā, kur viss prāts izgaisīs, domas izgaisīs, un būs tikai patiesa laime un prieks lai kur skatītos.

Apzinoties meditācijas spējas un augstāko izpratni mums paveras vaļā netikai 1000 spārnotais Lotus zieds, kas sniedz augstu intelektu, bet arī daudz maņas caur 3.aci. Viena no tām ir nākotne, ja protams tāda nākotne vispār eksistē, un vārds eksistē arī ir koncepts, un kosmiskajā apziņā ne nākotne ne koncepti nav saprotami. Nākotne ir lieta kur daudzi saskata šādi - Sagadīšanās vai pēc nopelniem.  Augstākajā izpratnē Sagadīšanās ir perfekta sakritība, un pēc nopelniem = domu materealizācija, vai drīzāk emocionālo un domu enerģijas modulācija mūsu prātā caur kosmisko un mūsu apziņu.
  Protams šo visu var uzrakstīt arī savādākos vārdos, un mūsu arī ir koncepts kas nepastāv.

Nākotne mainās pie katras domas vai nu mēs to apzināmies vai nē, bet emocijās tā vienmēr paliek, pat TV reklāmai pietiek ka tu par šo domu aizdomājies un tā vienkārši pati materealizēsies un modulēsies tavā dzīvē. Domas brīvi ienāk tevī un materealizējas ja nespēj aizsargāt savu enerģijas lauku, tad šāds caurs siets kurā viss ienāk un iekšēji izārda tevi ir ļoti iespējams. Nākotne mainās arī ja tu par šo domu stāsti cilvēkiem, un šo cilvēku doma par tavu domu reproducēs kopēju iznākumu caur kosmisko apzīnu kuras rezūltātā gan var būt viņu šaubas un tava pārliecība kopējā rezultātā kaut kas pa vidu. Tāpēc arī saka ja tev ir vēlēšanās paturi to sevī, lai kosmiskā apziņa individuāli modulē šo vēlmi.

Kolektīvā nākontes veidošana:
Ir cilvēki ar kuriem kopā ir iespējams jebkas ja domu vibrācijas sakrīt, piemēram : atsevišķai cilvēku grupai neizdodas nekas, bet citai panākumi ir kā pašsaprotams rezūltāts. Ir ļoti jaizvēlas ar kādiem cilvēkiem sadarbojies. Ir cilvēki kuriem nav karma izstrādāta lai gūtu panākumus, un viena iekārta pēc otras sabrūk, viena iespēja pēc otras aiziet jo nespēj no tām mācīties. Citi to jau ir izstrādājuši vai uzreiz saprot un panākumi atnāk pat loterijas spēlēs par kurām galīgi aizmirsuši bija. Pārliecība iedvesmo un atņem šaubas rīkoties, apziņa caur šiem cilvēkiem ir pārliecināta un līdz ar to kosmiskā apziņa ir pārliecināta par iecerēto sapni kuru modulēs mūsu prātos, un mēs pieredzēsim kā fizisku realitāti.

Individuālā nākotne :
Individuālā nākotne jau ir kas vairāk, tā ir lieta kas apvieno gan 3.aci lai redzētu un sajustu nākonti, gan 1000 lotusa ziedu,kurā nepieciešams intelekts lai sajustu kā jārīkojas lai šāda nākotne piepildītos, vai arī kas jādara lai nepiepildītos.
Piemēram, runājot ar cilvēku tu pēkšņi redzi, ka ar šo cilvēku pastaigāsies jūras krastā, ar 3.aci vienpat tu redzēsi un sajutīsi šādu piedzīvojumu, varēsi pat meditācija iedziļināties lai šo pašu sajūtu velreiz atgūtu un pilnībā piedzīvotu un izbaudītu. Taču daloties ar šo cilvēku pēkšņos iespaidos, 90% gadījumos tu to 100% vairāk nepiedzīvosi. Jo šī cilvēka nākotnes skats mainās, līdz ar to visas situācijas pamainās, bet apzināti cilvēki sajūt domu, un sajūt iespēju un prot savaldīt savas domas lai neijauktos visuma gribā lai kopīgi šādu pieredzi gūtu.
1000 spārnotais lotus virs galvas, ir kā visuma apziņas enerģijas un intelekta avots, kas sajūtās uzreiz pateiks kas ir jādara lai šāda vīzija piepildītos, bieži vien - Nevienam neko nesaki, vai tieši pasaki šādu vārdu vai izdari šādu rīcību lai izvairītos no notikuma, vai piepildītu notikumu.
Bieži vien gribas ar kādu cilvēku sēžot pateikt : Es redzu nākotni, un šis cilēks prasa ko tu redzi? Un gribas teikt, ja es tev pateikšu tas nenotiks:) + pasakot jau šitik daudz visa nākotne izmainīsies, tāpēc jābūt apzinātam un balancētam lai harmonija un miers tevī mīt, un patiesa uzticība un draudzība kosmiskai apziņai, jo viņa rūpējas lai tieši tu piedzīvotu unikālas situācijas:) Un ja tā situācija izvēršās patīkama arī otram cilvēkam, tad kāpēc steigties ar priekšsacījumiem? ja var paciesties un pagaidīt?

Taču šīs ir pašas kripatiņas piemēri no manis:
Stāvu pretīm draugam, es jau jūtu ko viņš grib teikt, un pasaku to pirmais.
Sēžu ar draugiem, un redzu ka tulīt teiks ka grib doties mājup, gribas pirmajam jau pieklājības pēc atvadīties, bet tikai intrigas pēc un vīziju piepildīšanas pēc gribas pagaidīt kad tieši viņš to pateiks to ko jau redzēju.

Izveidoju vīziju caur 3. aci kādu vēlētos nākotnes notikumiņu nelielu, un uzreiz ir sajūtas kā jārīkojas, un tā arī daru.
Taču rīkoties nevienmēr ir nepieciešams:) Ja ir saikne ar kosmisko apziņu izveidojas sajūtas no apziņas puses ka pacieties drīz būs, lai gan koncepts kā paciešanās, vai gaidīšana nav:) Vārdos grūti izteikt, kosmiskā apziņa ir nekas, bet tajā pašā brīdi visa pilnība!

Apzinoties kosmisko apziņu mēs zaudējam jebkādas tieksmes, pret matereālo pasauli, jebkādas alkas pret ko vairāk, mēs apzināmies mieru laimi un harmoniju šī apziņa veicina saikni ar kosmisko apziņu kura tikai alkas lai satiktu tevi un atrastu tevī tavu patiesību! Šo harmoniju un mieru neskaitāmas reizes centusies dzīve tev mācīt! Apzinies un tu apzināsies savu pateiso potenciālu, sapratīsi ka mierā un harmonijā viss kļūst iespējams. Tev nebūs tieksmes pēc jebkāda mērķa, tev būs pārliecība un izvēle ko vēlies piedzīvot. Tev nebūs bailes no nāves, tev būs prieks par jaunu dzīvību.
Tev nebūs sāpes no ķermeņa vai ciešanas, tev būs tikai mīlestība.

Maksla ir netikai iegūt apziņu bet arī saglabāt, un dalīties ar citiem kopīgi ceļot zemes vibrācijas + Zeme ir koncepts kas neeksistē, bet celt savas apziņas vibrācijas līdz ar to tās formēsies tavā fiziskajā pasaulē un cels visas fiziskās pasaules vibrācijas.

Enjoy!


  I like it

Add your comment: