preloader

Ceļo starp dimensijām

  •  5563    
  •  1    
  •  11    
  • Published : 5 mon. ago

Cilvēki, nonāk smagos lēmumos, kuru opciju izvēlēties.
Pieņemsim attiecībās, vai dzīves vietas maiņā. vai diezgan būtiskos lēmumos.

Ir vienmēr izvēle ko darīt?? To vai To?
Kamēr mēs neizvēlamies visas iespējas paliek iespējamas. Taču kas ir šis brīdis?

Šīs brīdis ir vieta kur dalīsies realitātes, un dimensijas vairāk vai mazāk viņas vienmēr dalās pie katra lēmuma, bet šajā brīdī diezgan nozīmīgi.

Cilvēks izvēlas stāties attiecības ar vienu no izvēlēm, bet ik pa laikam redz sapņos sevi kopā ar otru cilvēku, meditācija var apzināti to visu redzēt. Vai arī pēc konkrētiem lēmumiem redz situācijas kuras notiek paralēli.
Tās visas lietas var redzēt paralēli ja tev ir atvērti enerģījas kanāli un izpratne pret pasauli, pasaule nav fiziska vai cieta forma, tā faktiski ir laika illūzija kas rodas no tavas apziņas.

Ar meditāciju var apzināti skatīties visas paralēlās pasules kurā varēji nonākt, bet tava apziņa ir piesaistīta šai realitātei kurā tu lasi šo ziņu.

Vissbiežāk, paralēlās dimensijas, var saskatīt ar 3 aci, kas atrodas deniņos un pieres centrā. Augsti gurū spēj dzīvot ikvienā lēmumā kuru varēja pieņemt. Bieži vien pat nepieņem lēmumus lai varētu padzīvot visās iespējās un pēctam atgriesties pie izvēles un izvēlēties ko kura liekas visspareizākā, jo tur jau nodzīvoja.

Arī mūsu šī dzīve, eksistē vienā instancē, mēs tagad dzīvojam dimensijā kādā no lēmumiem, taču, kad šī dimensija beigsies, mēs nodzīvosim velreiz otru lēmumu kuru varējām izvēlēties, un daram to patstāvīgi visu laiku.

Ja tu spēj aizverot acis koncentrēties, un vizualizēt kādu no situācijām, tu varēsi arī sajust kā šī situācija turpina attīstīties pati no sevis, un ja ir stipra koncentrēšanās, tu pat iejutīsies šajā situācijā ļoti stipri. Liksies ka pat dzīvo tajā, vienkārši tu radi jaunu dimensiju un piesaisties tai.

Piesaisties dimensijai kurā viss ir iespējams, kur ir viss ko vēlies, un kurā ir absolūta brīviba un ceļo cauri jebkurai citai dimensijai. Koncentrējoties uz to liksies ka ir pagājušas stundas, bet patiesībā dažas minūtes. Ar stipru koncentrēšanos, pamirkšķinot acis varēsi nodzīvot citur pat vairākas stundas, un ne tikai. laiks ir ļoti relatīva lieta šajā dimensijā.

ceļo lec priecājies elpo un izbaudi\":)\" Starp pasaulēm ja vēlies paceļot izbaudi to un priecājies par to ko vari darīt, kā varēja būt un kā ir tagad, to tu pats izvēlējies.


  I like it

Add your comment: