preloader

Klusums pretīm panākumiem

  •  5124    
  •  0    
  •  12    
  • Published : 5 mon. ago

Daudzi cilvēki protams ļoti vēlas daudz ko sasniegt, bet vieži vien vadās neziņās, un vilšanās.
Vai ari seko vilšanās, un atkārtota izgāšanās vai neveiksmes.

Tās ir tikai mācibas, jo kaut ko dariet nepareizi, un apstiprinot to kā aj nesanāca, jūs nesapratīsiet šo mācibu, vai apstiprinot to ka pie tā bijā kāds vainīgs arī nesapratīsiet šo mācību.

Ceļš uz panākumiem ved tikai caur praktiskām mācībām, praksē. Piem. ja kāds prot ātri saprast kāpēc atkārtoti nesanāk, tad viņš uzrezi sapratīs kas ir jādara lai izdotos, iespējams pavisam citas lietas jādara vai hobijs janomaina vai vienalga kas to uzrezi sapratīs.

Muļķīgs saprāts, - apstiprinās ka pie tā ir kāds cits vainīgs, vai pie tā es nēsmu vainīgs, vai nevienam tas nebija vajadzīgs, neviens nepirks, dārgs, nekvalitatīvs, utt.

Mēs katrs zinām un nojaušam ko mēs ļoti vēlētos, un uz to ir arī jātiecās, un nevajg pieņemt piemērus ka tā vnk notika, vajg vienmēr klusumā sēdēt (domas klusumā) un gaidīt idejas, un sapratnes kāpēc tā notika.

Klusums pavērs vaļā ļoti daudz zināšanas.
Klusums galvā, palīdzes visumam tev rādīt ceļu, visuma enerģijai, vai tavam pašam garam, kas vēlas tev palīdzēt.
Viņš zin, visu kas jādara lai tu gūtu panākumus bet tev nav ne mazākās nojautas kā tos iegūt, tu tikai maldies domās kas ir labs un kas ir slikts. Tāpēc visi uzsver nekādu stresu nekādu baiļu, nekādu šaubu, lai prāts nomierinas un ļauj lai to sāk vadīt un lai tev sāk palīdzēt kas vairāk un kas daudz gudrāks par visu cilvēces intelektu.

Bet Muļķa saprāts atkal teiks, nu jā es ļoti gribēju lai man ir šāds rezultāts, bet man tas nesanāk un nesanāk, un lai arī cik klus es būtu. Runa ir par mācību, un brīvību nevajg pieķerties nekam, ej ceļu kuru tev rādīs priekšā.

Rezultātu kuru tu vēlies piem sarkanu kreklu, ir tikai paralizējoša lieta, faktiski tu vēlies kaut ko ko uzvilkt mugurā, un iegūsi orandžu džemperi. Tā ir mācība saprast kā darbojas sajūtu valoda, caur sirdi un emocijām kas tikai tā saprot.

Piemēra, no dzīves : Sieviete gribēja vīrieti lai kāds palīdz darbos, smagos lauku darbos. Un visu laiku gaidija un giadija, bet nepamanīja to ka jau vismaz 3 citi cilvēki palīdz dienu dienā viņai darbos, jo viņa prāts meklēja indetisku sakritību, nekas nav identisks. ir tikai rezultāts cilvēki palīdz lauku darbos.

Klusums arī pavērs ceļu uz izpranti kā šo darbu vai mērķi darīt labāk,piem ja jūs strādajiet birojā vai skola, vai vienalga kur, Jūs noteikti dariet kaut ko nepārāk labi! Klusums sekošana līdzi situācijām liks pamanīt ko es daru slikti, vai ko varu darīt labāk!

Klusums ir ceļš pretīm sev, savai zemapziņai, vai savam garam, kas arī vada mūs pa ceļu uz brīvību, un vispārigu izpratni lai mums pēc iespējas mazāk būtu jāvergo un jācieš!

Darbs, Izpratne, Mīlestība. Vedīs uz panākumiem,
Darbs čaklas rokas, Izpratne sekošana līdzi notiekošajam, un mīlestība pret visu vedīs pretīm ikvienam panākuma lai arī kur tu ietu!


  I like it

Add your comment: