preloader

Laimīgie var darīt ko vēlas, jo viņi dara to ko vēlas!

  •  5265    
  •  6    
  •  23    
  • Published : 5 mon. ago

Darīt ko vēlies!

Šo rakstu veltīšu vairāk tehniskās lietās.
Darīt ko vēlies? Un nedarīt ko nevēlies? Skan viegli un daudzi teiktu kad tu varēsi darīt ko vēlies kad būs nauda, vai kad būsi tik nodrošināts ka būsi brīvs un varēsi darīt kā vēlies jo tādi cilvēki tā var darīt.

šo pašu frāzi apgriez kājām gaisā!
Darot ko vēlies un nedarot ko nevēlies tikai tad tu sāksi gūt viss augstāko savas dzīves baudījumu, gan materiāla dzīve, gan attiecību dzīve, gan garīgā dzīve, un galu galā jebkādu pieredzi kādu vēlēsies tev būs ļoti viegli un ātri sasniegt.

Darot ko vēlamies faktiski nozīmē pacelt mūsu vibrācijas. Daudziem vārds vibrācijas neko neizsaka, un personīgi man arī, vibrācija ir tikai tad kad kaut kas vibrē? Ja tā tad tas ir fizisks termins, bet jāsaprot ka PILNĪGI nekas šajā pasaulē nav Fizisks. Ne tavs dators, ne tavs telefons, te tas koks, ne arī saule. Viss ir enerģijas svārstības ko interpretē mūsu dievišķās gaismas veidotā apziņa kā kaut ko cik prāts spēj interpretēt. Vienkāršāk sakot mēs visi esam vienā lielā enerģijas mākonī kuram ir daudz, slāņu Bezgalīgi daudz. Un katrs mākoņa slānis ir ar savu blīvumu, un tu (apziņa) Tu tas kurš domā, tas kurš saprot, pielāgo sevi kādā no šiem slāņiem. Ja tu esi pielāgojies dzīvē savā komforta zonā, tad šī komforta zona patstāvīgi atkārtosies un būs nemainīga tieši tāda pati kāda bijusi jau sen, skola, darbs, problēmas, utt.
                Taču tas ir tikai tāpēc ka Tu esi izvēlējies šo komforta zonu, un arī nezināji vai nēsi spējis apzināties bezgalīgi daudzos slāņus šajā bezgalīgajā eksistencē.

                Tad kas būtu vibrācijas ja to būtu jāpasaka? Vibrācijas būtu bezgalīgo viļņu kopojums, un ja tu esi pielāgots kādā no vibrācijām tad vienkāršāk sakot tu esi pielāgojies un noskaņojis sevi tieši tādai pasaulei.

                Ja es tas kas raksta caur šo ķermeni kuram ir fizisks vārds un identitātes apliecinošs dokuments, teiktu saviem vārdiem tad es teiktu ka šie visi fakti dokumenti, vārds, amats, nostāja ģimenē, formas, utt. Tikai un vienīgi ierobežo un norobežo tevi vienā no vibrācijām lai tu būt tas kas tu esi, Tu esi cilvēks, Tu esi muļķis un tev jāmācās lai būtu kaut kas vairāk. - Tās ir pilnīgi meli.
                Bet tā ir jo kāds vēlās gūt šādu pieredzi šādā vibrāciju segmentā. Līdz ar to jāsaprot ka visums dod iespēju ikvienam un jebkad gūt jebkādu pieredzi kā vēlas, tāpēc tas nav jānosoda bet gan jāsaprot un jāizbauda visā tā skaistumā :) Bet Tu esi absolūti un pilnīgi neierobežots, tu esi absolūti jebkas un pilnīgi jebkas kas vēlies būt! Tu esi tik spējīgs un gudrs ka spēji izdomāt un radīt tik ierobežotu pasauli sev apkārt, lai beidzot Saprastu kā no tādas tumsonības var tikt laukā! Un tikai tāpēc ka tu to esi apzinājies tikai tāpēc tu dzirdi vārdus kas palīdzētu tev to izdarīt.

                Lai kāptu pa vibrāciju slāņiem jāsaprot pašas būtības kā mēs pielāgojamies kāda no slāņiem.
Teiksim man patīk runāt par problēmām, man kāds ir parādā, un kāds mani ir aizvainojis. Es pie galda ar draugiem par to runāju tā kā uzbraucot augumā citiem ka citi tādi ir.  Viss ko es daru šajā sarunā es runāju kādi citi ir nelieši. Bet ko es patiesībā daru, es šo neliešu vibrācijas izceļu un pielāgojos tām, iedziļinoties cik lieli nelieši viņi ir un stāstot par to.
                - Ko es sagaidu no dzīves to jau es arī pie šī galda runāju, to arī es stāstu un to arī es piedzīvoju un piedzīvošu.

                Vel viens variants. Atkal sēžu pie galda, un stātu cik pasaule lielā krīzē ir, cik daudzi cilvēki zog, cik daudzi cilvēki bojā dabu, nekad neviens nebūs bagāts kamēr nesakārtos sevi kamēr nebūs to pelnījis.

                -Ko es sagaidu no dzīves? Es nekad nebūšu bagāts, visa mana daba apkārt būs bojāta, un visi zog.

Tagad no šīm divām sarunām sapratīsim 2 lietas. Abi personāži ir nolikuši sevī vibrācijās un tās sarunas laikā izceļ, viss ko viņi dara viņi pastāsta savu realitātes slāni kurā atrodas. Un ja tas kādam ir ļoti līdzīgi no tādas pašas vibrācijas nācis, tad saruna ies pa pirmo! Varēs vel ciešāk ielāgoties abi šajās vibrācijas un no tām ārā netikt jo būs pārliecība abiem ka ir tomēr vel kāds tāds pats tātad pasaule tāda ir 100%.
                Mēs esam fantastiski sevi norobežojuši pat sarunu laikā! Apsveicu!

3. variants.
                Sēž pie galda, Es. Smaidu priecājos, redzu pasauli pavisam savādākās acīs, redzu to kas man ir jāizdara, redzu to kā dievišķais izpauž sevi caur cilvēkiem, kā pati mīlestība pati patiesākā mīlestība ir pat viss maigākajā rožu krāsā, viss dzidrākajā lāsītē, kā visa eksistence viss dievišķais tiecās pēc pilnības. Es redzu ka esmu piedzimis lai būtu jebkas ko vēlos, jo tādi mēs esam un nekādi savādāk nav. Mēs esam jo mēs esam tik ļoti mīlēti, mēs esam tik ļoti mīlēti ka mums ir pilnīgi dotas iespējas pieredzēt jebkādu lietu ko vēlamies, jebkādu pieredzi ko vēlamies, pat arī pieredzi kad viss ir fizisks, un viss ir īsts un reāls, viss ir ciešanas vai prieks. Viss ir jebkas kā mēs to vēlēsimies!

 

Kāpt pa vibrācijām -Dari to ko vēlies!
                Kad mēs darām to ko mēs vēlamies, mums rodas prieks, liels prieks, un patīkam sajūta, piemēram mēs sakārtojam māju mums rodas prieks, vai kārtojot māju mums nerodas prieks? Ja nerodas prieks tad to nedari! Vai ejot uz darbu mums ir īsta sajūsma par to? Vai galīgas ciešanas un bezspēks?
Ja ir īsta sajūsma ejam uz darbu, ja nē tad neejam! Tā pauze, daudziem pēc šī pēdējā teikuma būs 1000 + 1 pret jautājums. Tas ir ļoti normāli pasistais cilvēka prāts, tukšā muca ko sauc par galvu NAV RADĪT LAI SAPRASTU kā visums plāno notikumus! Viņa nav radīt lai saprastu nejaušību, viņa nav radīt lai saprastu visuma intelektu veidojot pašu eksistenci! Viņa ir radīta tikai lai atpazītu kas tu esi un kur tu esi lai spētu apziņā dot pilnīgu fizisko pieredzi. Un arī šī tukšā kaste veido tādu mentālu slimību kā prāts kas rada visu lai tevi pilnīgi ierobežotu lai saglabātu kur esi un nekas vairāk.

                Bet tam nav nozīmes. Dari to kas sagādā prieku, ja kaut kas nesagādā prieku pārtrauc to darīt, lēnām un mierīgi atsakies no dažām lietām kas nesagādā prieku vai no kā veidojas nogurums. Ja tev ļoti gribās apēst čīzburgeru Droši dari to! Ja prāts teiks tu bojā sev organismu utt. tad aizmirsti prātu. Ja tev ļoti gribās aizbraukt pie jūras uz meditāciju Droši dari to! Ja jau sen tu vēlies darīt ko sen nēsi varējis darījis jo prāts visu laiku tevi atturēja tad tā ir Perfekta pieredze lai beidzot saprastu un atpazīto to kas tev nav ļāvis būt brīvam. Un beidzot būt brīvam.

                Mierinājumi tev! Nauda vienmēr būs tieši tik cik tev nepieciešama! Pēc nāves mēs visi dodamies uz  debesīm pie pašas augstākās mīlestības vai arī ja esi spējīgs un pielāgojies kādām no lietām un vēlies joprojām pēc nāves tās pieredzēt tad tev būs iespēja tās pieredzēt! UZTRAUKUMAM NAV NE KĀDA PAMATA!!
               
                Ja tev uztraukums sagādā nogurumu? Pārtrauc uztraukties!
                Ja tev bēdas sagādā nogurumu? Pārtrauc bēdāties!
                Ja tev priecāšanās sagādā prieku? Sāc priecāties vel vairāk!
                Ja tev daba sagādā prieku? Atrodies vel vairāk un vēl tuvāk dabai!
                Ja tu nezini kas tev sagādā prieku un sajūsmu ? Dari visu pēc kārtas kamēr saproti!
                Ja tas kas tev sagādā prieku , dalies ar to lai citiem ir prieks!

 

Kāpēc?
Jo mums labāka pašsajūta jo mums ir augstākas vibrācijas iekšēji, ja mums slikta pašsajūta mums ir ļoti zemas vibrācijas tik zemas ka pat neko nevaram padarīt. Prieks un sajūsma par dzīvi cels tavas vibrācijas augstāk un augstāk, tev aura sāks plesties, tev rokas būs viegli virmojošas, jo augstākas būs vibrācijas jo augstākas enerģijas spēsi sajust. Tagad pats lielākais noslēpums ja mūsos ir ļoti augstas vibrācijas no prieka, no sajūsmas, mēs sākam sajust dievišķo gaismu sev sirdī. Mēs sākam sajust ļoti lielu mīlestību no visuma, no dzīves, un mēs to sākam arī redzēt. Šī vieta šī sajūta var kļūt bezgalīgi stipra, un šī sajūta veido un materializē jebko tavā dzīve. Šajā sajūtā jebkas ir iespējams.

Kāpēc laimīgie cilvēki var darīt ko vēlas?
Jo laimīgie cilvēki dara ko vēlas, šajā stadijā viss iet no rokas, viss notiek vienā acu mirklī. Indiešiem senā vēsturē bija cilvēki ar Siddhi spējām. Sanskritā tulkojums ir No sirds! Ja mēs darām lietas kuras mums patīk mūsu vibrācijas ceļas, mūsos nāk daudz ļoti daudz pozitīvas kosmiskās enerģijas, un dievišķās enerģijas, mūsu ķermeņus un čakras pilda kosmiskā enerģija un padara mūs daudz jūtīgākus, spējīgākus, un laimīgākus un daudz citu lietu! Mēs sākam dzīvot dzīvi kādu vēlamies, un mūsos sirdī parādās gaisma un mīlestība. Mūsos parādās spējas kas rodas no sirds!

                Šī saikne ar dievišķo caur sirdi ir pasakaina, šajā saiknē mums ir spējas jebko piepildīt un materializēt un kad mēs pazaudējam šo pasakaino sajūtu sirdī, mums ir ļoti liela tieksme atgriezties jo tad mēs atkal spēsim jebko materializēt! Un šis ir kā rīks mūsos katros lai mēs vienmēr atgrieztos pie dievišķā un pie patiesības!

Dari ko vēlies, nedari ko nevēlies! Tīra sajūsma un laime un prieks ir kā signāls no tavas apziņas ka esi uz pareizā ceļa! Dusmas, ciešanas, fiziskas ciešanas, bēdas, skumjas nogurums, ir kā signāls no tavas apziņas ka esi uz nepareizā ceļa un tev tas ir jāpārtrauc darīt!

Vai vēlies būt visuma mīlēts, dzīvot skaistu dzīvi jebkādu kādu vēlies. Tad tu jau zini izvēli un jau sen esi zinājis!
Love to you! (sun)
And may the absolute best happen to you!

               


  I like it

Add your comment: