preloader
blog-image

Noticēt brīnumam

  •  1187    
  •  5    
  •  43    
  • Published : 5 mon. ago

Brīnumi notiek, tad kad ļauj tiem notikties. Bet kā ļaut tiem notikties?
Cilvēka prāts kurš nekad nav dzīvē sastapis brīnumus tiem netic. Šādiem prātiem bieži noder vien ar pliku vēlmi... Klusībā nenoliegt sev nevienu domu kāpēc es nevarētu klusībā tagad pavaicāt visumam, sev, dievam, augšai, vienalga kā to definēt, pavaicāt - Es vēlos sastapt dzīvē brīnumu, Es vēlos un ļauju lai brīnumi atnāk. Skeptisks prāts uzreiz jau pašā pirmavota šo domu noliegtu, bet ja tiešām vēlies lai brīnumi notiekas vienkārši ļauj sev ievēlēties - Es vēlos lai brīnums notiekas, un lai brīnums palīdz.

Dažreiz cilvēki savu nākotni ir gudri saplānojuši - 6.00 no rīta es celšos, 7.00 es mazgāšos, 8.00 braukšu uz darbu, darbā darīšu savas svarīgās lietas, un tad braukšu mājās, pabarošu bērnus un iešu gulēt. Pietam sajūta ka laiks ir maz, visu knapi paspēšu... Un ir tik daudz kas jāpaspēj...  Šādi cilvēki teiktu man nav laika brīnumiem, jo man ir daudz kas jaizdara.. man nav laika pa to pat domāt.. Patiesībā ir doma - Es neticu.. esmu vājš un noguris.

Jāļauj dzīvei plūst... Brīnums varētu būt - Ka bērni paši sev uztaisa pāēst... Brīnums varētu būt ka darbā priekšņieks iedod brīvdienas pa labi padarīto darbu.. Brīnumi mēdz būt visādi prātam neiedomājami... Jo pats visums ir prātam neiedomājams... Vai kāds ir dažreiz aizdomājies kas es esmu? kas es patiesībā esmu? Kas ir tas kas vēro domas, kas ir tas kas domā domas? Kas ir tas es? - Ja kāds to zinātu tad viņš zinātu arī cik patiesībā ir brīnumains visums.

Ļaut notikt brīnumiem ir ļaušana iepazīt visuma brīnumainību. Šiem prātiem kuri steidzās ir grūti to saprast - Kas tad pabaros manus bērnus? .. Klusums... Un kādu dienu nākot mājās šis cilvēka prāts pastās... Bērni paši spēlējās virtuvē, un cepj sev kartupeļus... un arī uzcepa nedaudz mammai...  

Cilvēka prāts šajos mirkļos ir šokā, un arī priekā, un arī sirds iespīdās.. Mīļo cilvēk, tu nēsi viens pamests šajā visumā, ar tevi līdzās ir kas daudz daudz vairāk tev vēl neredzēts un neipazīts. Kas daudz brīnumaināks un skaistāks. No brīža ka sāksi ļaut un vēlēsies brīnumiem notikties, tie arī sāks notikties...


Kā Enrico saka - Pārstājiet rakt, un ļaujieties dzīvei.
Viss notiek, un brīnumi sākas vien ar tavu paša brīvo gribu - Es vēlos lai tie notiekas! Priekā!


  I like it

Add your comment: