preloader
blog-image

Šī skaistā bezgalīgā dzīve

  •  1609    
  •  9    
  •  41    
  • Published : 5 mon. ago

Bieži cilvēki, mēs sastopamies situācijās, kurās domājam, kāpēc ar mani tik slikti notiekas, kāpēc šis sliktais, vai labais notikums... Lai padarītu to vēl interesantāku, mēs - Cilvēki izdomājam arī karmas, astraloģījas, tradīcījas, mānticības lai kaut kādā veidā ietērptu to kāpēc man ir slikti! Vai vēl vairāk kāds cits pie tā visa ir vainīgs.... 

Tagad stop stop stop stopp... Šī bezgalīgi skaistādzīve ir bezgalīgi jautrs un aizraujoš piedzīvojums. Teju mums šķiet ka pat aiziešana/nomiršana ir kas slikts... Pauzīte, - Tā ir vēlviena nenormāli interesanta pieredze. Nav dzīvē nekas tāds kas nosaucams par vārdu slikts. Nav dzīvē nekas tāds kas nosaucāms - jā šī lieta ir laba.

Dažreiz cilvēki saka - Šis sāls - Himalaju sāls ir labs. Vai kefīrs ir labs, vai vilnas zeķes ir labas. Pietam labākas nekā tās citas.... Un tagad pauzīte... Nav tāda lieta kā labs vai slikts, ir tikai pieredze ko šis labais vai sauktais sliktais tev piedāvā, ir tikai pieredze kuru tu pats pieredzi kā vēlies, un ietērp kā vēlies. Tu pieredzi šo bezgalīgi skaisto dzīvi savās bezgalīgi skaistās krāsās un savā bezgalīgi skaistā redzējumā... Ja šis redzējums ir starp to vai šis ir labi vai slikti, tad arī ši ir tava bezgalīgi skaistā izpausma visu salikt starp labajiem un sliktajiem, katru savā plauktiņā un ļaut teim tur stāvēt.

Pašā saknē vai pirmavotā, nav nozīmes nekam. Viss ir bezgalīgi skaista visuma izpausma, teju sliktais notikums kā aiziešana, ir teju jauna piedzimšana, kas paver tev ko īpašu vaļā. Teju sliktie notikumi kas dzīvē notiekas, ir bezgalīgi skaista pieredze kas dod tev iespēju ne vien šādi pieredzēt dzīvi, bet arī redzēt to ka visums, dzīve ir tev jaunu skaistu emociju piedāvājusi ko var pieredzēt.

Katrs jauns notikums ir jauna atklāsme, jauna piedzimšana. Teju šķiet par nākotni - diez ko tā labu vai sliktu piedāvā... Klusumu sevī lūdzu... Pauzīti... un Ak dievs..... Cik aizraujošus piedāvājumsu nākotne piedāvā, šo, vai šo vai šo. Visi varianti ir ārkārtīgi interesanti jo tie paver vaļā jaunas un jaunas pieredzes, jaunas un jaunas iespējas, savādākā un daudz savādākā veidā izpausties.

Ja tā padomā no kā tad mēs baidāmies.... No kā mēs atturamies, no kā mēs esam sapīkuši?
No domas - starp labo un ļauno... Nav tāds labais un ļaunais. Nav arī pareizs un nepareizs... Ir tikai tas skaistais kā tu izpaudies, un vienīgais jautājums tev ir - kāpēc tieši šādi tu izpaudies. Priekāa priekāa priekā priekā!! Cik skaistā veidā tu izpaudies!

Mēs visi nākam no spožas, mīlestības, laimes, prieka pilnas un sajūsmas pilnas pasaules. Mēs tajā visi satiekamies, un mīlestībā ilgstam pēc kādas vienojošas, skaistas pieredzes, bēdas, skumjas, zaudējums ir dziļa mīlestības pieredze... Cik skaisti ka mēs kopā sadodoties rokās varam šo kopīgi skaisto pieredzi iegūt! Un atgriežoties atpakaļ, priecāties! Cik šī bezgalīgi skaistā dzīve bija interesant!!

 


  I like it

Add your comment: