preloader

Drīzumā tiešraides.

  •  1659    
  •  8    
  •  38    
  • Published : 5 mon. ago

Fuuhh :D Es tieši nesen, vakar vai aizvakar iegāju dziļās pārdomās... bāc ar ko īsti šajā dzīvē nodarboties, jo visam laiks galīgi nesanāk...

Nakošā rītā pamodos, un daži cilvēki atrakstīja - Paldies par to ko tu dari... un visādi citādi, paldies par video utt..
Un uznāca patīkama sajūta... Dažreiz pārāk daudz domājam kur iet, ko darīt, kurp doties, bet dzīve jau tevi pašu ved.. apsēdies un ja vari tad dodies tajā virzienā kur dzīve ved.

Tad arī brīnumaini programējās, un sanāca ļoti ātri izveidot tiešraides tieši vakardien.
Vienīgā problēma tiešraidēm ir ka skaņa 4 sec atpaliek...

Tiešraides var taisīt pataisno kaut no mobilā telefona uz mājas lapu, visur kur ir internets, un dators un kamera var veidot tiešraides. Tad bija doma tiklīdz saliksim, tiešraidei komentāru lapu, kur tiešraidē ikviens var uzrakstīt savus jautājumus tad sāksim veidot tiešraides, gan semināriem, gan channelingiem, gan pārunu vakariem. Gan arī - ar šo programu ir iespējams taisīt tā ka - Var taisīt mūzikas playlistus, video playlistus, taisīt netikai tiešraides bet arī savu kanālu kur mūzikas meditācijas video var translēt un pāraidīt, tāpēc domāju drīzumā šo to no visa arī sāksiet redzēt. :))

Ja kādam protams ir ģeniāla ideja, vai kāds vēlās kkadā veidā arī ar savām idejām piedalīties droši rakstiet :))

Domāju taisīt braucošo video tiešraides :D no go pro kameras, bet braucot ar telefonu bieži zona pazūd, un ta rada probēmas.. pārtrūks signāls. Bet stāvot uz vietas vai kaut kur tālāk mierīgi.


  I like it

Add your comment: