preloader
blog-image

Grāmata -,, Dvēseles Mājas,, Dzimšanas diena :)

  •  3152    
  •  3    
  •  38    
  • Published :Video par grāmatu Dvēseles Mājas
Mīļie Miera mākslieši! Visi, kas šeit ienāk un vtie, kas vienmēr šeit ir bijuši!

Ir iznākusi Lindas Vītoliņas un Intas Blūmas kopīgi veidotā grāmata ,, Dvēseles Mājas,,

 

Šī grāmata ir reālu, ļoti personisku pieredžu apkopojums, sarunas ar Dvēselēm, kuras ir izgājušas pa tām durvīm, ko mēs dēvējam par Nāvi. Kas ir Dvēseles mājas un kur tās atrodas? No kurienes rodas dvēsele? Kā piedzimšanu un nāvi pieredz dvēsele?

Kā sajust un nodibināt kontaktu ar savu dvēseli?

Autores dalās savās pārdomās un piedzīvotajā, kontaktējoties ar aizgājējiem, caur reāliem stāstiem un pieredzēm, ļaujot lasītājam ieraudzīt to, kas atrodas aiz redzamā robežām un sajust, ka nāve ir vien pāreja, vārti uz citu esības veidu.

Dvēseļu līmeņi, Visuma vēstījumi, aizkustinoši pieredžu stāsti, intervija ar aizgājēju, lūgšanas un praktiski ieteikumi tiem, kas paliek šajā pusē.

Šīs grāmatas galvenais mērķis ir sniegt dziedināšanu, paplašināt lasītāja apziņas robežas, mazināt bailes no nāves, palīdzēt saklausīt savu dvēseli un iedvesmot dzīves izvēles izdarīt saskaņā ar savu sirdi.

 

Mēs aicinam jūs visus 15. Decembrī uz Dvēseļu Mājas Dzimšanas dienas svinībām Krāsotāju ielā 12, Rīgā Koka Rīga brīnišķīgajā zālē 18:00.

Sarunas, grāmatu parakstīšana un dvēseliska mūzika īpaši jums veidotā vakara skanošajā meditācijā.

Grāmatiņas būs iespējams iegādāties par īpašu Dzimšanas dienas cenu 10 euro.

Pieteikšanās saite šeit: https://sirdscels.blogspot.com/b/post-preview?token=0Ezg1V8BAAA.POzcltzVmgYekANuA227BqsAUdUmMkuNG_XSigGMG495MBgu5Jx2r2F54c581coY-eYvIDZMPKJNhTCjXurXrw.SAJ5Gfsu8JwIdQJH2C-xlA&postId=8914623026713287661&type=POST

 Add images


  I like it

Add your comment: