preloader
blog-image

Lieliskās Nometnes atskats!

  •  672    
  •  0    
  •  13    
  • Published : 5 mon. ago

braucošais video būs nedaudz vēlāk.. Bet iesildošiejaunumi... Kopasvilkums diezgan vienkārš, diezgan mierīgs, bet pavairāk Enrico šajā nometnē. Nebija tik liels akcent uz saziņas mācīšanos kā vairāk pieredzēm un kopīgu draudzību.

Pāris lietas kas bija diezgan jautras... Enrcio channelinga laikā sāka runāt ārkātīgi smieklīgas frāzes, kā piemērs, viens vīrietis prasija par to kā sasniegt garīgumu? Uz ko Enrico vaicāja lai lūdzu paskaidro kas ir tas tāds Garīgums?
Vīrietis prasīja kā sasniegt apskaidrību, kā osho mācīja? Un Enrico vēlreiz prasīja kas ir apskaidrība, nesaprrašanā kā tas ir iespējams cilvēkam kļūt vai būt neapskaidrotam?

Un tad Enrico teica stāstu: Iedomājieties pa ielu ejamu pretīm Kupla auguma sievieti, krieviski runājošu.. Pienākiet klāt un vaicājiet vai Jūs ziniet kas ir apskaidrība? Sieviete lielām acīm izbrīnitu seju. Un jūs turpiniet vaicāt vai Ziniet kas ir OSHO? Un sieviete ar iepirkuma maisiem un izbrīnītu seju prasa Čivo? Krieviskā žargoniskā frāzē. Galīgi nesaprotot par ko jūs runājiet, tomēr nedaudz arī interesējošā akcentā.

Līdz ar to kopsavilkums, nav jāmeklē garīgums, tas nav stāvoklis ko var sasniegts, tas ir šis mirklis un vai tu pretojies tam vai vienkārši esi šajā mirklī un ļauj tam notikties.  Ieraksts būs video varēs noklausīties precīzāk kā tas tika skaidrots.

 

Otrā prikolīgā lieta bija tomēr Enrico piecelšanās kājās... :D 
Pieceļoties kājās frāze kura man ļoti patikās bija : Mīļie cilvēki es esmu viens no retajiem citplanētiešiem kas var nostāties pretīm cilvēkiem.
Žēl ka šis netika iefilmēts, bet pastāstīšu vairāk video kādi bija šie iespaidi. Pēc šīs pieredzes nebijis pēc čanelinga effekts ir ļenganums, un tāds kā vnk nokrist kā lupatai un gulēt.

Likās ka ķermeņa doptēšanās pret totālu pārslēgšanos bija nedaudz pa daudz pašamķermenim un atnākot atpakaļ visas dvēsele/enerģētiskā puse nespēja lāgā salāgoties atpakaļ ar savu pašu ķermeni. 

Katrā ziņā bija prieks par daudziem iespaidiem, par Ģirta aizrautīgo runāšanu par cipariem, Ilgas šamanisko ceramoniju, lindas nodarbībām un Elvja šamanisko meditāciju :))  

Tiekās drīz video jau, kamēr faili kopējās un kamēr vēl nav jūtubē ielikti nedaudz gribēju jau padalīties :) Cheers!


  I like it

Add your comment: