preloader
blog-image

Vibrācijas celšana

  •  1586    
  •  6    
  •  31    
  • Published : 5 mon. ago

Vairāk jau kā gadu iekšā sēž doma ko Enrico vienu reizi teica... Ar izpartni celt vibrācijas.

Un tad Čuvaki/Būtnes pezentēja to tā..  Kas tajā brīdī man likās nesaprotami, jāsit kājas pret zemi, jāplaudē, jāsit rokas pret sevi, un skaņas mmm.... un tad man nelikās galīgi loģiski... Tajā pašā laikā likās smieklīgi :)


Bet aizvakar izdomāju pavaicāt Enrico ja tev būtu jāvada meditācija kādu tu to darītu, un bieži meditācijas ir rāditas man visādos veidos ko normāli cilvēks nevarētu iedomāties...

Tātad. No Enrico puses...
Kupolmājā bija vizualizācija....
Visi sastājamies aplī sēžam, sākam ar skaņu mmmmmm.....
Tad pēdas sitam pret zemi noteiktā ritmā...
Tad ar plaukstām aplaudējam...
Tad to atkārtojam vairāk un vairāk un ar katru reizi nedaudz ātrāk...
Skaņu mmm pastiprinam...

Tālāk... Nākošais uzdevums plaukstas sitam pret kājām, tad pret vēderu
Tad pa galvu.. un mmmmm

Tad kājās stāvot lēkājam sitot pēdas pret zemi, un toni mmmm vēel skaļāk...

Un tad ar plaukstām no apakšas uz augšu sitam visu ķermeni...

Bija vēl soļi kas turpinājās... bet to vairs neklausījos jo uztvēru ideju..

Zinātne zem visa šī ir tāda ka Vibrācijas vai tas ko Enrico no manis saprat jautājumā vibrācijas ir mūsu enerģētiskā lauka vibrēšana, vai rezonēšana, tad kad šis lauks pietiekami rezonē, viņš paliek dzirkstoš. Līdzīgi kā smieklu jogā ko Gints vadījis, smiekli ir kratīšanās un skaņa un lēkāšana un darīšana, kurā mūsu enerģīja ierezonē ievirmo, un tad mums ir pacēlums un kustība visscaur dienu dažreiz pat.

Kad mums rezonance kāpj, tad mūsu enerģīja mūsos ir dzirkstoša skrienoša kutoša, līdz ar to visa vielmaiņa, šūnas, orgāni uzvedās dzirkstošā vidē šī vide rezonancē kļūst virmojoša, viegli vadoša un kustoša, vieglāk sakot dzīvelīga.


Savkārt šis pats attiecas arī uz veselību, maņām utt.. Šūnas dalās dzīvo vidē kas ir dzirkstoša  un dzīvelīga, un maņas dabrojas kustīgā vidē, kur enerģīja plūst un ir dzirkstoša.

Tad uzreiz nāca tupinot šo sarunu šamaņi utt.. Kur ir rituāls kas pārsvarrā darbojas ar deju rituāliem, sitot kājas pret zem, sitot bungas kas iegriež rezonanci, sitot klapējot dauzot, pūšot instrumentus lai paceltu kolektīvo enerģījas rezonanci vibrācīju. 
Bieži kad redzu bildes Enrico pasaulē viss vizuļo un virmo, un tas tieši padara visu ne tik fizisku, vairāk garīgu un gaismīgu un prieka pilnu.

Citā leņķī kā lai to pasaka ir iedomājies ātomu ap kuru rotē protoni, elektroni un visādi citi brīnumi, kad tie kustās lēnu, tad šī daļiņa kļūst lēna, nekustīga utt.. Bet ja šie elektroni skrien un danco riņķī ātrāk un plašāk un traki traki jautri tad arī šī daļiņa planē lido, un uzlādējās pati no sevis un no citiem.

Un kad šī enerģīja tiek pietiekami sakāpināta tad arī šī virmojošā vide tiek izveidota netikai apkārt cilvēkam bet arī kolektīvā laukā, kur tad arī visādas brīnum lietas notiek - Cik esmu dzirdējis saredzēt garus var manifestēt objektus. utt..
Par manifestēšanām Enrico neko neteica, teica vairāk par to ka tajā brīdī mēs sāksim dzirkstēt un priecāties, un tas iedos to pacēlumu lai darītu jebkādu enerģētisko praksi ko vēlēsimies...
Priekā! Iesit sev pa galvu vairākas reizes un sāc smaidīt :D Jo tu ierezonēji...

p.s. Biju pamanījis ka arī pirms channelingiem Enrico nākot dara tādas MMMMMM skaņas, kurās jūtu ka visas smadzenes ierezonē un galvas augša.. Un jo vājāka man pašam enerģīja jo vairrāk viņš mmmm....
Jo es esmu pacilātāks bijis ar enerģīju jo īsāka ir tā salāgošanās..

Bildes vietā ievietoju bildi kurā var redzēt nedaudz ilustrēti enerģījas vibrācijas kādas bildes veido, līdz ar to arī kas channelingos bijis ka konkrētā vibrācijā mūsos veidojas konkrēta emocija, un šajā konkrētā emocijā izveidojas konkrēts zīmējums. Var iechekot fočenē aptuveni kā channelingos tas ir bijis kur būtnes stāsta arī info par emocījām.


  I like it

Add your comment: