preloader
blog-image

Dodies ceļojumā

  •  1401    
  •  7    
  •  45    
  • Published : 5 mon. ago

Tavs ceļojums sākas šodien! Jau tagad. Sakravājam visas mantas, vai drīzāk atstājam tās vias mājās. Paņemam līdzi tikai savas drēbes, vēlams jo mazāk jo labāk, neko somās neliekam, telefonus, kartes, rācijas, foto aparātus, starpdimensiskos saziņas aparātus, kvantu teleportus utt. to visu 21.gs satraukumu un nemieru atstājam mājās. Ņemiet vērā mēs nedodamies uz vietu kur no mums prasīs noteiktas naudas sumas par vienu dienakti, mēs neskatīsimies jau sen redzēto.. Mēs dosimies ceļoumā! Ceļojums sākās!

Izejot ārā no mājas, paskaties sev riņķī ko tu redzi.. Vai tu redzi brīvību? Vai tu redzi ko jaunu un ārkārtīgi interesantu? Ja neredzi, tad iespējams domas traucē - kurp doties, kāpēc, ko es darīšu, ko es ēdīšu, ko dzeršu utt.. Tātad,  šīs visas domas izdzēšam un vēlreiz... Mēs dodamiec eļojumā... Visa dzīve man viens ceļojums!

Skat cik interesants krūmiņš, - katru rītu tam esmu gājis garām, bet dēļ sava iespringuma un steigas nēsmu to pamanījis, skat cik interesanta taka, katru rītu esmu par to gājis un nekad nēsmu tajā ieskatījies, skat cik interesanti koki! Ak Dievs cik viņi ir skaisti! Kāpēc nēsmu viņus iepriekš pamanījis? - Jo... bija šīs visas domas!

Pēc neilga brīža esmu vietā kurā nekad nēsmu bijis... Un tas ir tikai pāris simti metri no manā mājām... Un te tek skaista upīte! Cik tā ir skaista, cik katrs šis solis no ceļojuma brīža ir bijis interesants! Te ir arī dzīvnieki un putni!

Dodoties komerc ceļojumos nekad nepamanītu tik daudz skaista un jauna, jo vienmēr ir mērķis, jāpaspēj, jaizdara, jānovērtē janofočē, japagaršo, jāpārģērbjas, jāsagatavojas.. Bet te... katrs solis ir kā jauns mirklis ir kā jauns visums! No brīža kad mēs atveramies, un visas domas iespringumus noliekam malā, mēs sākam saskatīt daudz daudz vairāk. Un tas viss tepātās tev līdzās vienmēr ir bijis!

Bet paklau... Tie ir tikai pirmie 100 m no tavām mājām! Visa šī skaistā pasaule vēl tavā azotē! Visi šie tūkstošiem metri, šie bezgalīgi skaistie lauki, meži, upītes, un katra no tām ir unikāli skaista, un katrā tajā ir jauns stāsts jauns piedzīvojums!

Jau pagājušas vairākas desmit minūtes un esmu nonācis pie meža.. Meža malā mani sagaida stirniņa, un tad tā ieskrien mežā iekšā... Acis man lielas... un saprotu! Lai šo skaisto aizraujošo mežu iepazītu man būs nepieciešams vesels mūzš!

Cik daudz tu esi apceļojis un cik daudz interesanta tu esi pamanījis...
Zinu tikai vienu, kad visu lieko atstāj mājās, arī liekās domas... Katrs solis kļūst kā aizraujoš ceļojums! Skaist pilns un mierpilns, sajūsmas pilns, un piedzīvojuma pilns! Un tāda ir nu mūsu dzīvīte!
 


  I like it

Add your comment: