preloader
blog-image

Ciparu stāsts

  •  1282    
  •  2    
  •  18    
  • Published : 5 mon. ago

Ciparu stāsts
8 ir cipar kas ir iemīlējies un attiecības sākas ar 7tītnieku, bet 8 meklē ko vairāk un interesē kas vaiāk, jo 7tītnieks jau cenšās un cenšās pietuvoties 8totniekam bet kā neizdodas tā neizdodas un pārņem nedaudz skumjas, savkārt 8totnieks redz ka no 7tītnieka nekas īsti nesanāks un nedaudz uzgriež muguru.. un pie sevis domā 7tītnieks ir pārāk drūms priekšmanis, bet 5cinieks tas gan ir aktīvs un vizuļojoš danco tik riņķī, 8totnieks redz 5ciniekā visu to ko neredzēja un ilgojās no 7tītnieka,5 cinieks ir aktīvs, un arī jaunāks, viņš ar savu mirdzumu un dzirksti aizskar 8totnieka jūtas un parņem nedaudz arī iekāri. Savkārt 5cinieks tā teikt navpat sazemēts viņš skraida un drasē un ir visur un vienmēr smaida! 8totnieks tā vien prasās pēc 5cinieka uzmanības bet 5cinieks ir tik smaidīgs un aktīvs ka nav laika piebremzēt, protams 7tītnieks to visu redz un pārņem vēl vairāk skumjas jo viņa mīļotais 8totnieks skatās jau citā vrizienā...

2vnieks skatās uz piecinieku un grib to piebremzēt, hey pieciniek bremzē apstājies, rekur tev ir 8totnieks kas grirb ar tevi draudzēties, bet tu visu laiku skraidi un skraidi apkārt. 5cinieks smaida un saka divniekam, hey... Divniek tu vnm esi parāk loģisks un konstruktīvs, nav brīnums ka visās ēkas un sijās kur tiek būvēts vienmēr viss atdurās ar divniekiem... Tā teikt lai viss turās kopā... Divnieks atbild pieciniekam, klau nu tu nevarir tā skriet riņķī un nesaprot 5cinieka loģiku jo tur divnieka acīs tāda vispā nav, tulīt viss brruks plīsīs un sprags kopā ja tā mājai pamati sāks skraidīt apkārt... Piecinieks atmet ka Divniek... Tev to loģiku nesaprast un aizskrien tālāk, protams to visu pa vidu noklausījās trīnieks... un trīnieks pie sevis padomā... un domā, un saka ārprrāc kas te notiek te ir pilnīgas šausmas un sāk nedaudz pārņemt nervozitāte... Ja divnieks kļūs kā 5cinieks tad viss sagāzīsies, bet pieciniekam pa lielam ir vienalga jo viņš jau danco apkārt ar 8totnieku, bet ja tā turpināsies tad 7tītniekam nāksies šķirties no 8totnieka, un trīnieku pārņēma šausmas... viņš sāka ar savu pārsatraukto domāšanu iedziļināties sevī un izspēlēt visus iespējamos scenārijus, trīniekam atvērās jauns visums viņā domu pasaule, kurā veidojās jauni un jauni scenārīji... 

Trīnieks saņemot šo domu pārpilnību devās pie vienieka un prasīt vieniekam, klau... 1 niek.. Es lūdz pēcpadoma... Ko man darīt? Man teju visu pasauli pārņem satraukums un pilnīgs haos... Es nezinu kā rīkoties?
1nieks atbild tā ka trīnieks saprata, ka mēs katrrs esam unikāla sastāvdaļa un tam tā ir jābūt... 

1nieks atbildēja... Katrā no jums ir daļiņa manis, katrs no jums savu unikalitāti atpazīstiet kā sevi, un kā personību, bet mēs viss esam vienots Es viens šajā pasaulē. 
3niekam pēc šīs sarunas ar 1nieku radās doma kā šīs visas domās iegūtās zināšanas pasniegt citiem un sāka izmantot savu domu telpu un prātu lai šo iesegtu kādā no raksturojošām vārdu kombinācijām lai to pasniegtu citiem trīniekiem.. Tai skaitā Divniekam tas arī interesēja īpaši to ko trīnieks stāsta jo divnieks juta ka trīnieka domu zināšanas un prāta kombinācijā ir kas vērtīgs tomēr tas nemījās kopā ar isteiktu loģiku bet tomērtur kaut kas bija. 

Piecinieks teica trīniekam pietiek domāt dzīve ir jautrra, un ar 8totnieku sadevies rokās dancoja apkārt. 8stotniekam beidzot bīja kāds kas viņu samīļo aizved ceļojumā un piedāvā 8totnieka ilgi kāroto mīļumu un sirds mieru. Spēlē ieradās 9vītnieks, kas redzēja ka nevienam no šeit esošajiem nav intelekts un izprašana. 9vītnieks redzēja visus kā tādus mazus bērnus, gluži kā tēvs ieradās palūkoties ko  šeit bērni dara, un saprat ka tiem vēl tomēr jāpaaugās un jāmācās no savām kļūdām, jo arī reiz 5cinieks kļūs par devītnieku un devītnieks par 0. 

Kad devītnieks ieradās aplūkot bērnus, un izstaroja savu augstāko gudrību un intelektu, 4triniekspalika dusmīgs, 4triniekam ne ar vienu nav pa draugam. Teju piecinieks to aizrāva, trīniekā kaut kas bija, ar divnieku var parunāt, tāda kā iekšēja paš neapmierinātība kas patstāvīgi tur ir un viegli aizkaitinās. Un kad aizkaitinās, tad visi cipari apstājās, un paklusē nedaudz jo spēlē ierodas 4trinieks un viņam ir ko teikt... 4trinieks bieži sadraudzējas ar 7tītnieku, jo abi jūtās nesaprasti un nostumti, bet atšķirībā no 7tītnieka 4triniekam ir ko teikt tad kad viss sakrājās.

un tad ieradās 6inieks... kas secināja ka neviens ne ar vienu nesader, un tas ir grūti... teju šajā visumā un ciparu pasaulē nav perfekts iznākums mums visiem. Tas alka pēc 9vītnieka intelekta un gudrībām, zināšanām un izpratnes. kad tie satikās tad no dzirdētām grūtībām devītnieks apgāzās... un savkārt uz īsu brīdi 6nieks guva izpratni un piecēlās... Teju pārmaiņas notikās uz katru stūri un šī ciparu spēlenemitīgi trakoja, un te nu nedaudz bīstījās jo drīz nāks 4trinieks kas uzsprāgs un visu samaisīs jauktās secībās...

Cik rāda tavs pūlkstenis? Palūkojies tajā un paskaties kā cipari viens ar otru spēlējās... :))
Neliels atskats no Enrico stāsta par cipariem un neliels atšifrējums manā interpretācijā. Priekā!


  I like it

Add your comment: