preloader

Sieviešu telepātiskās spējas

  •  9313    
  •  2    
  •  2    
  • Published :

Šai sadaļai nevarēju izdomāt nosaukumu, tāpēc nosaucu to par Sieviešu telepātiskām spējām, jo sievietes šo spēju izmanto daudz biežāk.  Jebkas šajā dzīvē un dimensijā ir iespējams, ja mēs varam noticēt jebkurai tēmai, tad šī  tēma sāks materealizēties un spoguļoties mūsu dzīvēs. Ikvienai tēmai, vai tie būtu citplanētieši, pasaules gals, krīze, vai arī bagātība, laime, prieks un intelekts, un tieši tu tagad esi tas kas tieši tagad izvēlās un neapzināti prātam veido savu nākotni.

Telepātija, domu lasīšana, un saziņa ar augstākām dimensijām, vai pat dzīvniekiem un kokiem, un ar gariem nav nekas svešs un sarežģīts taču cilvēkiem kuri dzīvo no prāta ir tas neaptverams, nepierādāms, vai pat bieži vien to uzskata par melošanu biznesa nolūkiem taču tās ir prāta funkcijas atstāt un norobežot mūs tur pat kur esam lai paliekam tas pats nekas, un neko nezinām vairāk kā pienākumi kuri jaizspilda pret citiem.

Ir vairākas pakāpes telepātiskās spējas, augstākā no tām ir garīgā līmenī kad gars, vai apziņa spēj otra cilvēka apziņu izvilkt no ķermeņa un veidot telepātisku kontaktu abiem vai vairāk cilvēkiem ārpus ķermeņa izdomātā telpā un arī izdomātos tēlos vai pat tādā pašā izskatā kā ikdienā nav nozīmes. Gan jau daudzi atceras sapņus kad redzēja ka priekšā ir kāds tuvinieks mirušais, vai kāda cita būtne, vai redzēja kā dzimst pasaules, vai redzēja ikvienu notikumu kas likās šausmīgi īsts vai ļoti dziļi palika atmiņā, šādus gājienus bieži vien kāds vai visums izmanto vai arī tas cilvēks, lai tev palīdzētu, liktu saprast, vienalga kādā veidā, bet viņam ir bijis mērķis bieži vien labsirdīgs! Arī augstāku dimensiju gari izmanto stipras telepātiskas spējas lai sazinātos ar šīs zemes līderiem vai cilvēkiem kuri spētu mainīt pasauli, bieži vien viņi nevēlās atklāt savas personības tāpēc vada cilvēkus caur sajūtām un daudz dažādos veidos.

Nedaudz zemāka telepātiska spēja ir sajūtu līmenis intuīcija. Šī ir šīs dienas spēja ko patīk izmantot sievietēm pret saviem puišiem. Ja tu esi puisis un tu domā kāpēc nevari aizmirst to draudzeni un visu laiku galvā parādās nebrīnies, un visu laiku gribās viņai uzzvanīt vai uzrakstīt nebrīnies! Īss raksturojums sajūtas cilvēkam otrs cilvēks atstāj sajūtas, piemēram savu mammu mēs sajūtam katrs savādāk un arī savādāk nekā ikvienu citu cilvēku, šīs sajūtas ir saiknes un unikāla sajūtu atpazīstamība palīdz veidot stiprākas saites, ja mums ir ļoti stipras sajūtas pret kādu cilvēku stipra saikne un mēs ļoti stipri spējam izveidot sajūtas par šo cilvēku pat tad kad viņš nav blakām tad mēs noteikti varam likt šim cilvēkam par mums aizdomāties, arī ja tas cilvēks ir lietas kursā tad viņš zinās ka mans tuvinieks par mani domā, mans tuvinieks grib lai uzraksta, jo vairāk mēs trenēsimies un iepazīsim šo pasauli un šīs spējas jo vairāk mēs mācēsim, līdz pat nevajadzēs lietot telefonu lai sazinātos ar šo cilvēku! Ar šo sajūtu meditācijā mēs pat varam redzēt visu kas notiek ar šo cilvēku īstajā laikā, it kā mēs būtu kā gars kas seko un vēro viņu. Nav obligāta meditācija pietiek arī nedaudz iemigt, bet svarīgi lai apziņa paliek nomodā. Un ja mums ir labs enerģētiskais ķermenis tad nav nekādu problēmu redzēt, sajust, dzirdēt un pat lasīt domas personām kuras mēs izvēlamies, ne būt ne tas nav jādara sliktiem nolūkiem, bet pasaules izzināšanai.

Nedaudz sīkāk, aizveriet acis sajūtiet sajūtas, vai sajūtiet sajūtās šo cilvēku, veidojiet domu sajūtu kā domās jūs sajūtiet zvanīšanu, vai uzrakstīšanu, vai vienalga kādu domas sajūtu jūs variet sajust. Ar vārdiem mēs sakām, bet sakot vārdus mums ir sajūta ko mēs domājam ar to, un šīs sajūtas ceļo no cilvēka uz cilvēku, uz ikvienu lietu, arī uz visumu, kā radio viļņi, un šis cilvēks uztvers šos viļņus un viņam būs grūti saprast kas notiek, vai neapzināti aizdomāsies par jums, taču ja pareizi un labi mācēsi viņš dabūs perfektu ziņu, kas ir jādara. Sievietēm šo patīk darīt pret saviem puišiem. Tie kuri to labi māk spēj arī sajust ka pret viņu tiek pielietota telepātiska ziņa, zina uzreiz arī kāda un pats spēj izvēlēties atsaukties vai nē.

Personīgā pieredze: Pats es ļoti bieži šo spēju izmantoju nesauktu pat par spēju, bet kad ir slinkums rakstīt sms, vai uzzvanīt tad šādi izmantoju un pagaidu kad man uzzvanīs vai uzrakstīs, tāpat arī man brālis izmanto šo spēju nu jau apzināti pret firmām kuras ir klientu lokā mūsu mazajam uzņēmuma, piemēram brālim ir sajūtu līmenī kontakts ar vairākiem klientiem kuri patstāvīgi iegādājās mūsu preces, un brālis šo sajūtu un telepātiju izmanto lai klientiem liktu atcerēties ka jāpasūta vel jaunas preces. Tieši vakar es par to sasmējos un gribēju dalīties stāstā ka šādi var arī piesaukt notikumu un situācijas, intelektu, laimes sajūtas, priekus, jebko ko spēj sajust sirdī un iedomāties. Tad uz vienu brīdi domāju varētu šādi piesaistīt naudu, vienkārši ar prieku un laimi sirdī bez jebkādas domas. Un pēc 1h, zvana brālis un saka ka tas klients šoreiz ņems nevis 2x vairāk, nevis 3x vairāk bet 20x vairāk. Un arī uzreiz mani personīgie ienākumi no interneta 3 dienas pēc kārtas jaunu rekordu uzstāda.

Varbūt es neiedziļinājos pārāk daudz tehnikās kas tieši un kā tieši jādara pa kuru nāsi jāelpo un pa kuru roku jāelpo enerģija jo tad cilvēki sāks prātā domāt, jādara tā jādara šitā, 3 minūtes vai 10 minūtes, cik ilgi? Kā bija pareizi? Neko nejūtu utt.

īsumā ja tu tam tici, ja tu esi brīvs no prāta no domām, ja tu sirdī esi priecīgs un laimīgs, un jūti gaismas laimes sajūtu, tad noticot ikvienai domai dzīve pati sāks mācīt rādīt ceļu, rādīt šo ticību spilgtāk un vairāk. Viss notiksies ja tu tam ticēsi!


  I like it

We like it ( 2 )


Add your comment: