preloader

Kosmiskā apziņa

  •  5055    
  •  3    
  •  16    
  • Published : 7 mon. ago

Daudzi cilvēki tiecās pēc mērķiem kurus ļoti vēlas sasniegt.
Bet vai to var sasniegt? Var!

Taču cilvēki neapzinās visuma precizitāti, un to cik precīza tā ir, cilvēki domājot ar savu prātu, cenšas iegūt iedomātus mērķus, kā piemēram, perfektas attiecības, kādu konkrētu lietu, vai materialo stāvokli vai jebko ko katrs spēj iedomāties ar savu prātu.

Visums un šī enerģija daudz labāk pazīst tevi, un jo vairāk to kas tevi patiešām padarīs laimīgu. Šī enerģijas forma, ir ļoti augsta intelekta, un gudrības, un ļoti liela zināšanas datubāze. Šī enerģijas forma plūst cauri visam fiziskajam kā vējš. Tā ir kā gaisma kas dod dzīvību visam un mīlestību visam. Tā ir kā kristāliska gaismiņa cilvēka acīs, tā ir kā spoža un spilgta piliena lāsīte uz lapiņas, tā ir kā patiesa laimes sajūta sirdī.

Šī enerģijas forma ir ar raksturu, un apziņu kā ikviens no mums, un viņa slēpjas aiz fiziskās pasaules vietā kur mūsu ķermenis nekad nenonāks. Viņa ir kā neredzama gaisma kas ar tevi gan runā, gan palīdz tev gan visu ko vien tā spētu darīt lai tev palīdzētu.

Šī enerģijas forma ir ļoti gudra, un viņu tu neiespaidosi ja vien nebūsi intelektā līdzīgi gudrs kā šī enerģijas forma.
Viņa tevi klausīs ja spēsi redzēt ko patiešām tu vēlies, un kā patiešām ir labāk cilvēcei, un situācijās.

Viņa cenšas tevi mācīt un likt tev saprast caur dzīves situācijām, ja tu nespēsi mācīties, viņa dos smagākus brīžus dzīvē, ja tu nespēsi saprast tad vel smagākus brīžus dzīvē. Viņa vēlas tikai lai esi brīvs priecīgs un ar mīlestību. Viņa vēlas lai visi cilvēki zaudē savu vērtību sistēmu, zaudē savas tieksmes pret lietām kuras nespēj izprast, ka šīs lietas nav tas kas ir nepieciešams.

Viņa vēlas lai tu apzinies šo enerģīju, lai tu esi beidzot mājās pie savas īstās ģimenes, pie savas īstās laimes.

Šī enerģija pēc rakstura ir kā ļoti ļoti gudrs cilvēks, kurš zin visu, un ikviens no mums, censtos teikt nē tas ir tas ko es vēlos, un atbilde būt tu pats nezini ko tu vēlies, es tev parādīšu kas tevi darīs laimīgu, un tad ikviens cilvēks teiktu, nēe es zinu!

Un tad šī enerģijas forma paliktu nedaudz dusmīga, un dotu ciešanas lai mēs saprastu ka tas nav tas kas mums ir jādara, vai jātiecās pēc.

Šī enerģijas forma ir no vietas, un rodas no vietas kur var nonākt atsakoties no visām domu vērtībām.
Ja tu dusmojies par to ka tev salūza telefons, vai kāds traucē satiksmē, vai kāds tev kaut ko sliktu pateica tad tā noteikti nav šīs enerģijas vieta. Šīs enerģijas vieta ir brīvība no visa, brīviba no tieksmēm, brīvība no ciešanām, brīvībano vilšanās, un brīvība no patstāvīgas gribas. Brīvība no neziņas, brīvība no bailēm, brīvība no sāpēm,brīvība no laika izjūtas. Brīvība no netīrības, vai tiekšanās pēc tīrības. Brīvība no cīņas, brīvība no sāpīgām atmiņām.

Reti kura cilvēka intelekts ir spējīgs saprast šo enerģijas sūtību, un šo mācību nevar izteikt vārdos vai uzrakstīt grāmatās. Šo var tikai apgūt atveroties, brīvībai, atveroties jaunām dzīves situācijām, atveroties redzes lenķim pret visu pasauli. Ļaujot lai šī enerģija uzrunā tevi. Noglāsta tevi, un dod tev spārnus, un šī enerģija būs kā vējš kas tevi vedīs daudz augstāk un augstāk.


  I like it

Add your comment: