preloader
blog-image

Spēka dzīvnieki seniem Indiāņiem

  •  1612    
  •  10    
  •  21    
  • Published : 5 mon. ago

Vakardien pēc čanelinga nodarbības aiz zelta vārtiem un kāpjot pa kāpnēm matīsa ielā radās tēm kas pacēļās. Nodarbībā bija Una kurai tā teikt pavērās vaļā un uzsākot channelingu pie viņas ieradās lauva. Kā izrādās beigās viņa teica ka viņas horoskops ir lauva. Citējot Unas atstāstu, viņa teica ka Lauva apgūlās viņai aiz muguras, un bija ļoti miermīlīga un deva absolūtu drošuma sajūtu. Mēs secinājām ka lauva bija paēdusi jau. Bet ko ieguva Una - Mieru un absolūtu ļaušanos. daudziem ir nedaudz nedroši vai bail ieiet channelingā, tad Unai bija absolūts miers un pofigs kas notiksies tagad var brīvi ļauties. 

Pēc brīža Una jau sāka saņemt visādu info, un dalījas ar to, bet fakts kā tāds pacēlās tēma spēka dzīvnieki, un šajā gadījumā bija ļoti interesanti jo jau kuro reizi cilvēkiem uz channelingu atnāk dzīvnieki, kam ērgļi, kam dinozauri, kam lauvas, pat man sencim ir luva nākusi kopā ar samuraju. Un te pavērās vismaz man jauns apvārsnis.. ev šis ir kkas jauns un iespēja izprast kaut ko jaunu. 

Cik es zinu Ilga ir vaījusi spēka meitāciju un Linda stāstija ka negaiot, nemaz neko necerot, un faktiski arī tā teikt uzskatot ka tā ir tāda stihija tapatās kā meža māte un vēja māte, viņai pašai negaidot pie viņas ieradās vilcene ( meitene vilks ). Vilcene ar dziļu acu skatu un intelektualitāti un absolūtu mieru. Un Lindu pārņema dziļš miers un patīkamas sajūtas, protams dzīvniekus pēctam google var uzmeklēt un pateikt ev rekur tieši tāds arī bija!! Bet šī miera sajūta ir tāda ev.. woow..patīkami forši un dziļi. Dažiem spēka dzīvnieks bija arī tauriņš, citiem lapsa. Utt.. Bet miera sajūta, liek saprast ka tas ir kas vairāk kā tikai dzīvnieks tavās vīzijās.

Neliels mans stāsts. Sanāca man arī piedalīties šamaņu meitācija pirms dažiem gadiem, kurā vajadzēja pasaukt savu spēka dzīvnieku, un nu... arī saprastams ka ir tikai būtnes kāds vēl mans spēka dzīvnieks, pēķšņi meditācija no mežā iznāk ārkārtīgi nikns vilks, hasky vilks ar baltu vēderu un seju.. zobus rāda un rūc nonstopā. viņš ir gatavs saplostīt ikvienu, bet tajā pašā laikā tas nav jādara jo visi jau aizmuka. Pirmajā mirklī bailes, otrajā, sajūta uz to ka viņš mani aizstāvēs ikvienā mirklī. Viņš gāja pa priekšu un vaīja mani, un man bija tāds miers, totāls, iesim mežā pilnā ar lāčiem DROŠI sunīt ej papriekšu, brauksim laivā pāri okeānam droši!!! Pilnībā nekādu bažu uztraukumu. Kadrs sekoja kad, mums vajadzēja iekāpt laiva un braukt, vilks laivā ielec pašā priekšā un skatās vai tik nevajg kādu saplosīt.. Manī ir pilnīga miera sajūta, sēžu un izbaudu braucienu... Un jauzaicina laivā senči, un uzrodas pēkšņi divi bailīgi senči pārbijušies, bailīgi, drebinājās, un prasīja vai mēs varam kāpt laukā, un vilks uzreiz viņiem uzrūca virsū, un viņi ok ne ne paliksim un turpināja drebēt bailēs. Un te nu es sapratu kāpēc visi dzīvnieki kas man ir bijuši ir plēsoņas :D pat papgailis īsti nekavēsies un kodīs visiemkas tuvojas, izņemot man.

Pēc čhannelinga nodarbības braucot mājās, uznāca jautājums pag bet kur ir filazofija šim, kur aug saknes šādai nu... zinātnei, vai fenomenam...

Ta info nāca sekojoša, es tomēr ticu ka kāds kas ir šamaņos dziļāk iekšā varētu palabot info. Bet - tas nāk no seniem indijāņiem, un indijāņu tradīcijām. Viņi uzskatīja ka mēs cilvēki nēsam vietējie uz zemes, uz zemes vietējie ir dzīvnieki, ka cilvēks ir iebraucējs. Dzīvnieki ir iemācījušies sadzīvot ar zemi un zeme ir viņu mājas. Mēs esam iebraucēji. Cilvēkam ir jāmācās dzīvot kopā ar mežu, dabu un dzīvniekiem. Un uz zemes ir izdzīvošnas likumi, vai matricas, te bija tā daļa ko bija grūtāk izprast. Lai tu izdzīvotu, vai dzīvnieks viņa ir nepieciešma kāda attīstīta maņa, instinkts, šos te katram dod nākot uz zemi kā tava bagāža izdzīvošnai, un šie instinkti ir dzīvniekiem, arī dzīvnieki nākot uz zemes saņem šos te instinktus izdzīvošanai. Faktiski tevī piemīt, tavai izdzīvošanai tevī ir kaut kas no zemes pirmelementu instinktiem, spējām, dotībām, atbalstam. Šie instinkti piemīt arī dzivniekiem, tā teikt uz zemes šīs matricas jau eksistē, tas ir izveidotas, un tie ir likumi kas pārvalda dzīvi uz zemes, un katram no mums tā ir dota, un viss spēcīgāk tā un attīstītāka tā ir dzīvniekiem. Kāds no instinktiem kas ir tev piemīt arī dzīvniekiem, nezinot savu spēka dzīvnieku ir nezināt savu gājumu dzīvē, savus talantus dzīvē.

Es ticu ka šamaņi neizvēlējās cilts vecākos pēc balsošanas demokrātiskā kastītē, un vecākais šamanis samainīja balsojumu rezultātus, es ticu ka viņiem tas bija rituāls un iesvētīšana cilts klanā. Uzzinot tavu dzīvnieku viņi uzrezi zināja tavu vietu klanā. Tavs spēks, tavs talants, tavs instinkts, atspoguļojās tavā spēka dzivniekā, dzivnieks kam šī izdzīvošana uz zemes ir daudz attīstītāka pateicoties izteiktiem instinktiem, kurus tev ir devusi māte zeme nākot uz šejieni. Balstoties pēc šī spēka dzīvnieka, tev izvēlējās vietu klanā, ciltī... 

Tas bija tāds neliels izklāsts... es gan nezinu vilka nozīmi, jo vairāk kāpēc viņš bija nikns, bet par šīm nozīmēm varētu noteikti pachenenlingot :)) Cheers! Lai gan noteikti arī kaut kur internetā tas vis ir aprakstīts.

 

Tikko vēl atcerējos ka izsteikta koncentrēšanās spēja man bija bērnībā, piemēram spēja perfekti koncentrēties un lietās kad vajg asu reakcīju tas ļoti noderēja, tieši kur pat ir ātrums, piemēram ļoti ātri braukt. Tad atceros ka domāju, bāc moš kādā dzīve esmu bijis kāds četrkājains ātrs skrējējs... No kura piemīt šie instinkti.. :D 


  I like it

Add your comment: