preloader

Trīss dziļas apziņas stadijas

  •  5361    
  •  0    
  •  11    
  • Published : 7 mon. ago

Kad tev acis ir atvērtas, un domas strādā, tu dzīvo smadzeņu ietekmē, un faktiski atvienojies no visuma.
Šajā posmā nenāk daudz ideju, un faktiski dzīvo cēloņu ietekmē.

Kosmiskās apziņas trīs pamata līmeņi :

1. Aizvērtas acis, un klus prāts -   līmenis kad nomierini prātu un vari relaksēties ar elpošanu lai nomierinātu visu ķermeni. Šajā brīdī ir ļoti vājš savienojums ar kosmisko apziņu, taču ikvienam iesācējam ar to ir jāsāk. Šajā posmā var nākt vissdažādākās domas cauri un idejas.


2. Aizvērtas acis, klus prāts, un nejūtīgs ķermenis - Posms kad var sākt meditēt, ar kosmisko apziņu, šajā līmenī, var sākt uzņemt kosmiskās enerģījas lai aktivizētu enerģījas laukus ķermenim, vāji materealizēt domas, vai izmantot atālināto redzi, var arī mēģināt iziet no ķermeņa astrālām projekcijām, vai cita formas vieglās meditācijas.


3. Līmenis ir kad nav ne apziņa ka tu esi, un nav ne prāts kas iejaucās. Šī ir ivss dziļākā meditācijas forma, kuru ir ilgi jāmācās, ieejot šajā stadīja, tu faktiski pārstāj eksistēt uz noteiktu laika brīdi un tu nonāc pašā avotā no tavas eksistences, šajā vietā viens var atcerēties visas dzīves, visu nākotni un iegūt ļoti ļoti gudras domas, iemācīties valodas, gūt pārdabiskas spējas, un daudz ko citu.

Ienākot 3. dziļākajā stadīja ir jāprot pilnībā darobties ārpus ķermeņa un saprāta, tiklīdz būs mazākā doma tu uzreiz iziesi no 3. līmeņa atpakaļ 2. līmenī.
3. Līmenī, viss būs kā apzināts sapnis, ar bezgalīgi daudz enerģīju un informācijām, un izpratni, piemēram, ja šajā 3. līmenī spēsiet uzsākt domu par fizikas teorijām, Jums cauri skries bezgaligi daudz fiziķu bildes, teorijas un nežēlīgi liela izspratne un izskaidrošana par to, informācija būs tik liela ka uzreiz pamodīsieties un sapratīsiet ļoti daudz ko.

Ja uzsāksiet domu par iepriekšējām dzīvēm, jums sāks skriet cauri bezgalīgi daudz bildes, situācijas un notikumi no iepriekšējām dzīvēm, un tā pilnīgi ar ikvienu tēmu kuru spēsiet iedomāties. Tikpat labi kāds tev vēlēsies rādīt bildes priekšā, un tev tās tieši būs vissvairāk piemērotas, tās nav sapņu bildes, bet informācija sajūtu līmenī kas liks uzreiz 0.1 skeundē saprast kā ir uzbūvēts, uzražots, vai kā jārunā vāciski, vai ķīniski.

3 līmenī nav viegli iekļūt, un vel grūtāk tur ir uzturēties.

Iekļūt var, tiekot līdz 2. līmenim, un tad uzsākot vāju vāju domiņu, un tā doma sāks domāties pati par sevi attīstīties un tad pēkšņi atmodīsies atpakāļ ar jautājumu KAS NOTIKA? un tad uzreiz ļoti daudz bildes izskries cauri. Un tā var atkārtot un atkārtot kamēr izdodas tur ilgāk un ilgāk uzturēties, kamēr jau iemācīsieties tur uzturēties un izmantot iespējas ar sajūtam ko tur var darīt. Jo tā ir vieta kur ir pilnībā visa informācija, PILNĪBĀ visa.


  I like it

We like it ( 10 )


Add your comment: