preloader
blog-image

Zemes vēsture

  •  789    
  •  4    
  •  23    
  • Published : 5 mon. ago

Gribēju aprakstīt Zemes vēsturi cik tālu vai cik no dažādiem channelingiem kopā esmu salipinājis to, un prasās tagad izveidot veselu channelingu par zemes vēsturi.

Tāa... Pirmās bildes sāka stāstīt Plejādieši 2016 gada pirmajā vasaras nometnē.. Pilnais video vai drīzāk channelinga atskats :Jā un tad cik bildēs man bija fragmetni un cik no tā esmu pats sapratis...
Zeme apm 100 000 gadus atpakaļ bija ļoti skaisti apdzīvota, uz tās dzīvoja cilvēki Nedaudz gaišāki par mums, saticībā un mīlestībā... Kuriem tehnaloģījas nebīja tā kā mums pāražotas bet gan izmantotas ļoti harmoniskos un arī kosmiskos veidos.

Tad notika kādas izmaiņas - Kuras es gribētu saprast pats... Bet fakts kas notika ka šie zemes cilvēki sajuta un saprat ka tuvojas draudi, vai iebrucēji, un pameta zemi. Savukārt tie cilvēki kas palika, un tās būtnes kas palika tika pārņemtas un ģenētiski modificētas, un izveidots tāds cilvēks kāds esam tagad.

Kad channelingojām zemes cilvēkus - Tos kas dzīvo zemē iekšā, viņi izteicās, ka arī bija draudi tādēļ devās zemē iekšā, un uz citām paralēlām zemēm projām, izmantojot akmeņus kā portālus. Un akmeņu iekārtas kā portālus lai dotos prom uz citām vietām. No tā mums protams ir palikuši daudz arhiteku pierādījumi un apliecinājumi - Piramīdas, Stonhendžā, un daudz citi  kas iespējams vēl nemaz nav atklātī.

Šos draudus klasificēja kā ļoti neharmonisku un nepārvaramu enerģīju un pārmaiņas kas tuvojās... Un tāpēc izlēma.. Doties prom visi...

Un cilvēki devās prom arī uz Plejādījas zvaigznāju kas toreiz vēl netika apdzīvots...
Un uz plejādījas cilvēki ļoti strauji evolucēja.

Savukārt cilvēki uz zemes kas palika, tika tvarstīti no Cipīšu iebraucēju rasēm, un tos izķēra kā vardītes, un sāka ģenētiski modificēt, un veidot ģenētisko banku. Un tajā brīdi arī ieradās Mēnes orrbitālā stacīja lai vērotu un kontrolētu lietas un aktivitātes kas zemes notikās.

Kopš tā laika cik es sapratu cilvēki tikuši vēroti uzraudzīti un cilvēku ģenētika izmantota kā ģenētiskā banka, netikai cilvēku, bet arī visu dzīvo kas uz zemes atrodas.

Sākotnēji arī ieceļoja ļoti daudz civilizācijas kas šeit vēlējās vienkārši pabūt uz neilgu laiku. Padarboties, izmantot zemi kā resursu, bet kas man viss vairāk pašam interesē uz ko varētu atvērt veselu channelinga tēmu ir  uz to kas tieši, cik gadus agrāk, notikās... Labprāt vēlētos izsprast kas tad te īsti ir bijis un noticies. :)

Tālūk tāpēc domāju drīzumā ieplānot kādu channelingu kas sauksies Cilvēku un saules sistēmas vēsture :)


  I like it

Add your comment: