preloader
blog-image

Plakanās zemes teorija - Zemes vēsture - zeme aug un effektīva zemes struktūra

  •  819    
  •  1    
  •  10    
  • Published : 5 mon. ago

Kad channelingojām zemes vēsturi daudzas reizes atpakaļ, bija daudz info ko līdz šim nespēju saprast. 1. pašā pašā sākumā daudzus gadus atpakaļ zeme bija mazāka apaļa lode kuru klāja tikai ūdens. Atceroties pašu pirmo channelingu kad vaicāju kā zeme radās, bija tā ka zeme radās no gaismas, enerģījas un skaņas, šiem elementiem krustojoties veidojās ūdens lāsītes, tā ir kā kristalizācija ļoti smalkā veidā - Zeme tika radīta ar ūdeni, tad no ūdens veidojās kristāli, no kristāliem akmeņi, no akmeņiem smiltis. Tad zeme bija faktiski tikai ūdens.

Pirmās dzīvības bija ar saknēm ūdenī kas saskārās ar smiltīm zem zemes. Augi bija kā salmiņi kuriem iekšā tecēja ūdens, dzīvīibas formas bija faktiski ūdens stiebri lapas utt.. Tālāk info - Zeme aug, un augoties kontinenti stiepjas. Kontinentiem stiepjoties zeme aug un ūdens lēnām no sauzemes atkāpjās, un zeme zem zemes sāka līst uz āru veidojot kontinentus, bildē pievienoju attēlu lai vairāk saprastu.

Par zemes augšanu...1. Var teikt ka viņa augno vidienes uz āru, 2. uz zemes virsmas faktiski visu laiku aug koki, daba, dzīvnieki, kam aizejot paliek pāri materiāls un šis materiāls kā augsne sedz visu, varētu teikt arī augšana ir viens no iemesliem.

Tālāk kas man viss vairāk patika ir tas ka augšanas teorija arī atsedz ritejošās teorijas ka zeme tomēr kādreiz bija plakana vai tuvi plakanai jo visi kontinenti bija saistīti, līdz ar to visos virzienos zeme kurp dodies, kontinentu pārvietošanās ir zemes augšanas iespaidā, un arī daudzas ūdens straumes tieši veidojas no tā ka zeme virzās.

Par vienu citu ideju, man bija jautājumi - Kāpēc uz zemes viens otru apēd, cilvēki manuprāt ēd visu kas kustās aug un vairs nekustās. Tīģeri ēd stirnas, stirrnas ēd kokus, beigtu dzīvnieku uz zemes nav jo to kāds apēd, pat skudras iemājo kokos un apēd tos, un cilvēks no nocērt un sadedzina...
Tad bija info ka zeme ir ļoti smalki un kārtīgi izdomāta, ka neveidojas piesārņojums vai blakus produkts. Ja beigtie dzivnieki nepārstrādātos tad dzīvnieku kalnus nebūtu kur likt, ja koki nepārstrādātos tad arī kokus nebūtu kur likt... Tieši tāpatās arī ar cilvēkiem. Viss ir perfekti šūnās izdomāts netikai pārstrādājās bet arī tas var noderēt citam kā produkts/ēdiens. Ja tā padomā tad mēs visi viens otru atbalstam visādos veidos, mēs visi viens otram palīdzam visādos veidos. 

Un tad es apbrīnoju to cik effektīvi izdomāta sistēma un sakārtota, ja mēs cilvēki ar savu sistēmu visiem problēmas radam, tad šeit sistēma ko cipīši ieviesuši, ļoti kopā mijās bialoģiski, fiziski, un garīgi apvienojot vairākas sistēmas tā lai tās vienu otru atbalsta un viena otrai palīdz. 

Dažreiz kad aizdomājos par cilvēka ķermeņa uzbūvi, tā ir sistēma kur viena mazākā šūna ir pilnā saskaņā ar visu pārējo ķermeni, ja tā nebūtu tad ķermenis nefukcionētu. Cilvēki pat datoru sistēmasizveido kur viņās viena aiz otru jūdzās nost, bet šeit uz zemes saliekot ainu kopā ir tik daudz apbrīnojamas lietas un kā sistēmas mijiedarbojas viena ar otru un atbalsta viena otru. Liekas ģeniāls mākslas darbs.  I like it

We like it ( 10 )


Add your comment: