preloader
blog-image

Mīlestība un naids

  •  1444    
  •  7    
  •  37    
  • Published :

No mīlestības līdz naidam viens solis- Vai tas maz iespējams? Šodien lūdzu pēc atbildes..

 

Šī teiciena dēļ vārdu - mīlestība attiecināsim tikai uz attiecībām starp diviem parneriem,lai neaizplūstu no virsraksta konteksta.

Cilvēka veidotais jēdziens naids rodas tad, kad vienam vai abiem ļoti sāp. Taču sāp tad, kad sajūtu, emociju,strīdu, domstarpības esi  uztvēris personiski. Vai tad tieši tas nenotiek starp diviem cilvēkiem? Kad otrs cilvēks nav Tavs, bet Tu tikai viņu uzlūko,apbrīno un vēro, vai Tu ko no viņa vēlies? Vai ko sagaidi?

Vai vērojot jūru Tu no tās ko pieprasi? Tu izbaudi, vēro un apbrīno.

Kad attiecības sāc uztvert personiski, neviļus sanāk, ka sev dari pāri,jo tas kas Tev pieder- esi Tu pats(i). Otrs ir brīnišķīga Dieva dāvana Tev, lai Tu iepazītu un iemīlēt sevi.

Visas problēmas un grūtības šinī sakarā ir personiskas. Psiholoģiskais prāts gaida, kad mīlēs,un kad ir kāds no kura to prasīt,tas aktivizējas vēl vairāk un vairāk,pēkšņi psiholoģiskajā prātā ir ciešanas un gaidas,tas sāk vērtēt, pieprasīt, sagaidīt- taču ak vai...tiklīdz tas sagaida, tam aši seko vilšanās.

Attiecības ar partneri Tevi audzē kā skaistu ziedu, jo tieši tā mīlestība dod vislabāko iespēju,lai Tu izpētītu savus aspektus, ko citas attiecības nevar sniegt. Tieši šīs attiecības liek ierakties dziļāk sevī un atklāt sevī bailes un nedrošību. No kā? Pašam no sevis J

Ja dzīvosi tikai attiecībām ar otru, tas atkal un atkal sagādās nepatikšanas, jo mīlestība arī partnerattiecībās ir atbrīvošanās.

Saki paldies par to,ka Tev ir dota iespēja mīlēt arī šādā veidā,jo šis otrs ir pasakaini skaists spoguļattēls  Tev pašam (i)

 

Ja esi sajutis(usi) sevī brīvību- Tu spēsi mīlēt otru,jo šī mīlestība Tev nesagādās izmisumu :)

Novērtē šo brīnišķīgo Dieva dāvanu- attiecības... un J... lai Tev jauka satikšanās ar sevi :)

 

Linda:)


  I like it

Add your comment: