preloader
blog-image

Latviešu zīmes - Šalē

  •  2308    
  •  12    
  •  29    
  • Published : 5 mon. ago

Visu laiku esmu atstājis Latviešu zīmes uz jautājuma zīmes, kas tas tāds ir.. Nesaprotams...
Channelingojis par viņām nēsmu, bet esmu info saņēmis par simboliem - ka tie spēj enerģīju starot un balstoties uz indivīdu veidot arī ietkemi mijiedarbību uz vērotāju.

Tad te skatījos vienu dienu hokeju savā līgā, līgas stiprākā komanda spēlē pret citu komandu, un skatos stiprākai komandai ir viss caur uz krekliem latviešu simboli apkārt apdrukāti, un radīja man tāda spēka sajūtu. Spēlētāji slido diezgan slikti, bet kopā kā komanda visus pēc kārtas vinēja.. Izteiktākā bīja tieši tā enerģiskā sajūta kas man atstāja tādu lielu jautājuma zīmi.. Pag pag... Te kaut kas vairāk nekā tikai hokejs jau aizgāja.

Tad pēc pāris nedēļām. Skatos veikalā stāvu rindā.. un no priekšējā cilvēka baigā enerģīja staro tā ka acis gribas pavērst, enerģījas lauks ir diezgan plašs. apm 1m riņķī bet tāds izsteikts vel ne tā kā parasti, ne arī tā kā tiem kas channelingot iet.. Līdzīgu enerģīju atceros bija Jānim Vītolam, bet Jānim bija blīvāka. Te bija līdzīga enerģija bet gaišāka - Irdenāka bet plaša. Pastījos uz to cilvēku pāris rindas tālāk, izrādās šale apkārt kaklam arī ar Latviešu simboliem, un tieši tā šale spīdēja...

Un man bija tā wow... Tad uzreiz sapratu ka tie simboli staro enerģīju, bet nevis vienkārši simboli, bet ja pats lietotājs tos pieņem un ļauj tiem kopā ar sevi starot.

Es neiznu vai nepiefiksēju kas pa simbolu bija uz šales, bet visašale bija izšūta no Latviešu simboliem. Un šī enerģīja manī radīja tādu sajūtu ka ne kurš katrs var pietuvoties. Līdz ar to līdzīgi varētu būt aizsardzības simbols.

Līdzīgi būtu hmm... Enerģiski tev nāk pretīm šķietami slavens cilvēks, tev viņš nāk pretīm, bet tu tākā norobežojies un novērsies... un nedaudz tākā bieds.. Līdzīgi šai enerģījai bija rodas tāda nedaudz atturēšanās sajūta no simboliem, bet bez iemesla...

Tākā, savilkums manā pieredzē, es noteikti tagad gribētu par šo tēmu pachenelingot, saprast kas tieši simbolos darbojas un kas tur tāds ir.. Un arī saprotu to ka Senlatviešos tomēr sāk kāda kvantu zinātne līst ārā, vismaz manā redzējumā.


  I like it

Add your comment: